Život pod psa: Dojemné i děsivé fotky z nejstarší výstavy, účastní se jí 20 tisíc psů

Život pod psa: Dojemné i děsivé fotky z nejstarší výstavy, účastní se jí 20 tisíc psů
Šampion psí výstavy, Dylan the Villain (volně přeloženo jako Darebák Dylan).
Porazil přes 20 tisíc psů.
Psí výstava se koná od roku 1891.
Letos se jí za čtyři dny účastnilo 220 plemen.
Foto: Reuters
Magazín Magazín
11. 3. 2019 18:59
Čtyřdenní psí soutěž v anglickém Birminghamu, jejíž první ročník se datuje do roku 1891 a patří mezi nejstarší akce svého druhu na světě, vyhrál papillon jménem Dylan the Villain (volně přeloženo jako Darebák Dylan). Akce se účastnilo přes 20 tisíců psů 220 různých plemen. Podívejte se na jedinečné fotky ze soutěže.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nechte polské ženy chodit na interrupci v Česku, vyzývají Piráti

Piráti vyzývají vládu, aby umožnila polským ženám podstoupit interrupci v českých zdravotnických zařízeních. Kabinet by podle opoziční strany měl Polkám tuto možnost nabídnout kvůli rozhodnutí polského ústavního soudu, který minulý týden zakázal provádět interrupce z důvodu poškození plodu. Proti rozhodnutí soudu se demonstruje v mnoha polských městech.

"Jakmile to bude jenom trochu možné, Česká republika by měla poskytnout maximální součinnost v poskytování lékařské péče ženám, jejichž vlastní vláda jim možnost volby odepírá," uvedl pirátský poslanec František Kopřiva. Podle něj znamená rozhodnutí polského ústavního soudu omezování lidských práv, Česko by od něj nemělo odvracet zrak.

Zdroj: ČTK
Další zprávy