FOTO Filmové ceny MTV: Dojaté Jennifer Lopez hvězdy nepřály

Jennifer Lopez
Vyhlášení amerických cen MTV Movie Awards 2015 proběhlo 12. dubna v Nokia Theatre v Los Angeles, slavnostní předávání moderovala americká komediální herečka Amy Schumer.
Do Nokia Theatre v Los Angeles zavítala například Jennifer Lopez v odvážných šatech.
... britská modelka Cara Delevingne...
... herečka Scarlett Johansson, která byla rovněž nominována v kategorii Nejlepší ženský filmový výkon.
Foto: Reuters
ČTK Magazín Reuters ČTK, Magazín, Reuters
13. 4. 2015 12:05
Filmové ceny MTV Movie Awards 2015 vyhrál romantický snímek Hvězdy nám nepřály. Podívejte se na fotografie ze slavnostního večera.

Los Angeles - Vyhlášení amerických cen MTV Movie Awards 2015 proběhlo 12. dubna v Nokia Theatre, hlavní cenu pro nejlepší celovečerní film získali tvůrci  romantického snímku Hvězdy nám nepřály.

Film o vztahu dvou vážně nemocných teenagerů natočil režisér Josh Boone podle knihy Johna Greena. Představitelka hlavní role Shailene Woodley si navíc odnesla cenu za Nejlepší ženský herecký výkon.

Vyhlašování filmových cen MTV, o nichž rozhoduje online hlasování fanoušků, využili tvůrci k propagaci svých filmů připravovaných pro letošní sezonu. Diváci viděli úryvky z filmu Papírová města podle Greenovy novely nebo z připravované komedie Trainwreck.

Cenu MTV za Nejlepší mužský herecký výkon získal Bradley Cooper za roli v akčním filmu Clinta Eastwooda Americký sniper. Za nejlepší komediální výkon byl oceněn Channing Tatum, který si zahrál důstojníka Jenka ve filmu 22 Jump Street.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Čína oznámila sankce proti USA, míří i na amerického senátora Rubia

Čína v pondělí ohlásila sankce proti americkým představitelům a organizacím. Jde o reciproční opatření za americké sankce vyhlášené minulý týden proti čínským představitelům, kteří jsou podle USA odpovědní za utlačování menšinových Ujgurů v Číně.

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí oznámila, že mezi těmi, jichž se budou restrikce týkat, je také republikánský senátor Marco Rubio.

USA minulý týden ohlásily sankce proti čtyřem čínským představitelům, kterým postih znemožní získat vízum pro cestu do USA a jejichž případný majetek v USA bude zmražen. Mezi sankcionovanými se ocitl předseda komunistické strany v provincii Sin-ťiang, kde žijí Ujgurové. Podle odhadů OSN zadržuje Čína až milion příslušníků této muslimské komunity v táborech. Čína však tábory označuje za střediska odborného vzdělávání a popírá obvinění ze špatného zacházení s osazenstvem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy