FOTO Filmové ceny MTV: Dojaté Jennifer Lopez hvězdy nepřály

Jennifer Lopez
Vyhlášení amerických cen MTV Movie Awards 2015 proběhlo 12. dubna v Nokia Theatre v Los Angeles, slavnostní předávání moderovala americká komediální herečka Amy Schumer.
Do Nokia Theatre v Los Angeles zavítala například Jennifer Lopez v odvážných šatech.
... britská modelka Cara Delevingne...
... herečka Scarlett Johansson, která byla rovněž nominována v kategorii Nejlepší ženský filmový výkon.
Foto: Reuters
ČTK Magazín Reuters ČTK, Magazín, Reuters
13. 4. 2015 12:05
Filmové ceny MTV Movie Awards 2015 vyhrál romantický snímek Hvězdy nám nepřály. Podívejte se na fotografie ze slavnostního večera.

Los Angeles - Vyhlášení amerických cen MTV Movie Awards 2015 proběhlo 12. dubna v Nokia Theatre, hlavní cenu pro nejlepší celovečerní film získali tvůrci  romantického snímku Hvězdy nám nepřály.

Film o vztahu dvou vážně nemocných teenagerů natočil režisér Josh Boone podle knihy Johna Greena. Představitelka hlavní role Shailene Woodley si navíc odnesla cenu za Nejlepší ženský herecký výkon.

Vyhlašování filmových cen MTV, o nichž rozhoduje online hlasování fanoušků, využili tvůrci k propagaci svých filmů připravovaných pro letošní sezonu. Diváci viděli úryvky z filmu Papírová města podle Greenovy novely nebo z připravované komedie Trainwreck.

Cenu MTV za Nejlepší mužský herecký výkon získal Bradley Cooper za roli v akčním filmu Clinta Eastwooda Americký sniper. Za nejlepší komediální výkon byl oceněn Channing Tatum, který si zahrál důstojníka Jenka ve filmu 22 Jump Street.

 

Právě se děje

před 49 minutami

Hodnota veřejných zakázek loni stoupla na 715 miliard korun

Hodnota veřejných zakázek loni meziročně vzrostla o 5,5 procenta na 715 miliard korun. Její podíl na HDP meziročně vzrostl o 0,87 procentního bodu na 12,65 procenta. Vyplývá to z výroční zprávy ministerstva pro místní rozvoj (MMR), kterou v pondělí projedná vláda.

"Ačkoliv byl ekonomický vývoj České republiky v roce 2020 negativně poznamenán epidemií covidu-19, samotný rozsah trhu veřejných zakázek významně zasažen nebyl. Jde zřejmě o důsledek faktu, že výdaje na nákupy od externích subjektů byly ve veřejných rozpočtech naplánovány na podzim 2019. Tedy ještě v situaci, kdy žádná epidemie v České republice nebyla a ani nebyla předpokládána," uvádí MMR ve své zprávě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy