reklama
 
 

FOTO Nahá Miley Cyrus a královna Beyoncé pobraly ceny MTV

25. 8. 2014 8:55
Podívejte se na předávání cen za nejlepší klipy roku podle MTV. Kdo se letos pokusil o "sexuálně skandální" pohyby? A proč si Miley Cyrus nedošla sama pro sošku?

Los Angeles - Hlavní cenu hudební televize MTV za nejlepší video roku získala Miley Cyrus s klipem k písni Wrecking Ball. Její starší krajanka Beyoncé dostala cenu za celoživotní vliv na popkulturu na MTV a stala se královnou celého večera v Inglewoodu u Los Angeles.

Na rozdíl od loňského předávání cen MTV Video Music Awards zůstala Cyrus tentokrát v hledišti a pro cenu na pódium za sebe poslala svého hosta, který se představil jako bezdomovec Jesse. Před rokem totiž vyvolala  velký poprask svým "twerkováním". Nádech skandálu měl i její vítězný klip z loňského září, v němž se zpěvačka pohupuje nahá na demoliční kouli.

Beyoncé uzavřela celý program téměř dvacetiminutovým vystoupením a v emocionálním závěru se k ní na pódiu připojili manžel Jay Z a dvouletá dcerka Blue Ivy. Od nich pak přijala cenu pojmenovanou na počest slavného zesnulého zpěváka Michael Jackson, Video Vanguard, a Jay Z ji označil za "největší žijící postavu zábavního průmyslu". Beyoncé získala i další tři ceny - mimo jiné za nejlepší spolupráci, ve videu k písni Drunk in Love s Jayem Z.

Pro cenu za nejlepší ženské video si přišla Katy Perry za klip k písni Dark Horse. Britský zpěvák Ed Sheeran dostal ocenění za nejlepší mužské video ke skladbě Sing. Nejlepší rockové video měla podle fanoušků novozélandská zpěvačka Lorde a cenu za nejlepší popový klip přijala Ariane Grande.

Zatímco Cyrus už na červeném koberci řekla, že twerkování nechala, erotických tanečků se divákům dostalo hned na počátku galavečera v podání raperky Nicki Minaj. Ta odzpívala za známých pohybů kyčlemi píseň Anaconda, a když se připojovala k Araianě Grande a Jessie J v písni Bang Bang, otevřel se jí, údajně nedopatřením, zip na šatech.

autoři: ČTK, Reuters, Kultura | 25. 8. 2014 8:55

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama