Když se sedmdesátiletý Robert podívá do zrcadla, vidí v něm blonďatou ženu v upnutých minišatech a v botách na podpatku. Jmenuje se Sherry a vypadá spíš jako obživlá silikonová panenka, v jejímž vnitřku se ve skutečnosti skrývá nedávno rozvedený realitní makléř.
S transvestismem (sexuálně motivovaným převlékáním do prádla a oděvu opačného pohlaví - pozn. red.) začal koketovat zhruba před patnácti lety, kdy se oblékl do dámských šatů zapomenutých v jednom z domů, který prodával. Nelíbily se mu ale tuny make-upu nanesené na obličeji. Netrvalo dlouho a oblékl si svou první masku, s výsledkem byl nadmíru spokojen.
Před šesti lety začal své ženské já zdokonalovat ještě víc a pořídil si silikonový kostým z rodinné firmy na Floridě, která je prodává zájemců z celého světa za 1800 dolarů. Příznivci maskování mají i vlastní srazy, posledních šest let scházejí na srazu Rubber Doll World Rendezvous v Minneapolis.
Stoupenci této neobvyklé komunity jsou zpravidla vůči nově příchozím velmi ostražití. Mají strach z prozrazení své identity. Většina z nich totiž stejně jako Robert vede dvojí život, ten soukromý a ten v kostýmu.
Zároveň ale všichni usilují o to, aby na ně nebylo pohlíženo jako na perverzní a divné lidi. "Chci, aby lidé věděli, že jsme normální lidé, kteří se snaží žít svůj život," tvrdí Robert.
On i jeho soukmenovci se nejvíce báli diskriminace. Díky natáčení dokumentu ale zjistili, že jde o neopodstatněný strach.
Členem stále rozrůstající se skupiny je i Newyorčan, který se pomocí latexového kostýmu mění z černošského vysloužilého atleta na blonďatou bělošku Dominique. Tímto svérázným způsobem se rozhodl vypořádat s rasovou mikroagresí namířenou proti jeho osobě.