Vesničané z Indonésie uctívali anděla spadlého z nebe. Vyklubala se z něj sexuální hračka

jaz
4. 5. 2016 10:00
V Indonésii se rozšířila zpráva, že jeden mladý rybář našel pravého anděla spadlého z nebe, čemuž okamžitě uvěřili lidé z jeho vesnice a z panny v životní velikosti se stala náboženská modla. Po vyšetřování místní policie ale bylo odhaleno, že se jedná o nafukovací pannu, která původnímu majiteli sloužila coby sexuální hračka. Vesničané se o anděla ale starali s veškerou úctou. Každý den jej převlékali do tradičního muslimského hidžábu.
Foto: Facebook

Indonéská média v posledních týdnech informují o 21letém rybáři jménem Pardin, který začátkem března po zatmění slunce našel ve vodě plující věc na první pohled podobnou mladé ženě. Okamžitě ho uchvátila její bílá pleť i velké oči a usoudil, že se musí jednat o anděla. O to větším překvapením pro něj bylo, když mu policie sdělila, že se jedná o sexuální hračku. Informoval o tom server Telegraph.

Zatmění slunce je v Indonésii, nejlidnatější muslimské zemi na světě, považované za velmi důležitou duchovní záležitost. Není divu, když tedy mladý rybář pokládal nález nehybné ženy za znamení z nebe. Vzal ji proto do své vesnice jménem Kalupapi, kde jí vyčlenili zvláštní místo na židli, starali se o ni a každý den ji převlékali do tradičního muslimského oděvu.

"Toto andělské dítě bylo nalezeno obličejem dolů, jak pláče nahé, zakryté jen bílým plátnem," píše místní plátek Pojok Satu s tím, že vesničany uhranula její zářící bílá pleť, velké kulaté oči a červené obočí. Kvůli svému vzezření pak usuzovali, že musela během zatmění slunce spadnout coby anděl přímo z nebe.

Svůj nález začali šířit po sociální síti, kde se toho okamžitě chytla média, ale i místní policie, která se rozhodla pro vyšetření celé záležitosti. "Byla zkontrolována jedním z našeho týmu," řekl Telegraphu místní policejní náčelník Heru Pramukarno s tím, že z anděla se vyklubala nafukovací panna. Ta zřejmě spadla z některého člunu v místě, kde mladý Pardin rybařil.

Podle serveru Metro se místní orgány snažily zabránit povyku kolem sexuální hračky, proto ji vesničanům odebraly, aby nevypukly nepokoje.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Pančochová si před Špindlerovým Mlýnem vyjela maximum v sezoně

Před finálovým závodem Světového poháru ve Špindlerově Mlýně si freestyle snowboardistka Šárka Pančochová zapsala 10. místem v Calgary nejlepší výsledek ve slopestylu v sezoně. Postup do finále jí unikl o dvě příčky.

Devětadvacetiletá Pančochová předtím byla v této disciplíně jedenáctá v Seiseralmu a třiadvacátá v Laaxu. Křišťálové glóby se v areálu Svatý Petr budou udělovat 21. března. Nejblíže k nim po dnešním závodu v Calgary mají Britka Katie Ormerodová a Japonec Ruki Tobita.

Česká snowboardistka, která je ve slopestylu vicemistryní světa z roku 2011 z La Moliny, je v pořadí seriálu na 21. místě.

Zdroj: ČTK
před 27 minutami

Netanjahu uvítal, že Česko a další státy podpořily Izrael u mezinárodního soudu

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu uvítal, co nazval snahou spřátelených států zabránit tomu, aby Mezinárodní trestní soud (ICC) zahájil vyšetřování údajných válečných zločinů Izraele vůči Palestincům. Informovala o tom agentura Reuters.

Česká republika předala ICC ve čtvrtek právní názor, ve kterém vyjadřuje pochyby o tom, zda se tento soud může zabývat údajnými válečnými zločiny Izraele na Palestincích. Obdobně podle Reuters postupovaly také Brazílie, Maďarsko, Rakousko, Německo a Austrálie.

Česko v dopise soudu podepsaném šéfem diplomacie Tomášem Petříčkem argumentuje, že Palestina není svrchovaným státem, proto ICC nemůže ve věci rozhodovat.

Soud má brzy rozhodnout o svém oprávnění vyšetřovat, zda Izrael spáchal válečné zločiny proti Palestincům na jejich území - v Pásmu Gazy a na Západním břehu Jordánu.

Zdroj: ČTK / Reuters
Další zprávy