reklama
 
 

Vesničané z Indonésie uctívali anděla spadlého z nebe. Vyklubala se z něj sexuální hračka

4. 5. 2016 10:00
V Indonésii se rozšířila zpráva, že jeden mladý rybář našel pravého anděla spadlého z nebe, čemuž okamžitě uvěřili lidé z jeho vesnice a z panny v životní velikosti se stala náboženská modla. Po vyšetřování místní policie ale bylo odhaleno, že se jedná o nafukovací pannu, která původnímu majiteli sloužila coby sexuální hračka. Vesničané se o anděla ale starali s veškerou úctou. Každý den jej převlékali do tradičního muslimského hidžábu.

Indonéská média v posledních týdnech informují o 21letém rybáři jménem Pardin, který začátkem března po zatmění slunce našel ve vodě plující věc na první pohled podobnou mladé ženě. Okamžitě ho uchvátila její bílá pleť i velké oči a usoudil, že se musí jednat o anděla. O to větším překvapením pro něj bylo, když mu policie sdělila, že se jedná o sexuální hračku. Informoval o tom server Telegraph.

Zatmění slunce je v Indonésii, nejlidnatější muslimské zemi na světě, považované za velmi důležitou duchovní záležitost. Není divu, když tedy mladý rybář pokládal nález nehybné ženy za znamení z nebe. Vzal ji proto do své vesnice jménem Kalupapi, kde jí vyčlenili zvláštní místo na židli, starali se o ni a každý den ji převlékali do tradičního muslimského oděvu.

"Toto andělské dítě bylo nalezeno obličejem dolů, jak pláče nahé, zakryté jen bílým plátnem," píše místní plátek Pojok Satu s tím, že vesničany uhranula její zářící bílá pleť, velké kulaté oči a červené obočí. Kvůli svému vzezření pak usuzovali, že musela během zatmění slunce spadnout coby anděl přímo z nebe.

Zveřejnil(a) Ihyan Nusi dne 26. duben 2016

Svůj nález začali šířit po sociální síti, kde se toho okamžitě chytla média, ale i místní policie, která se rozhodla pro vyšetření celé záležitosti. "Byla zkontrolována jedním z našeho týmu," řekl Telegraphu místní policejní náčelník Heru Pramukarno s tím, že z anděla se vyklubala nafukovací panna. Ta zřejmě spadla z některého člunu v místě, kde mladý Pardin rybařil.

Podle serveru Metro se místní orgány snažily zabránit povyku kolem sexuální hračky, proto ji vesničanům odebraly, aby nevypukly nepokoje.

autor: jaz | 4. 5. 2016 10:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama