Vesničané z Indonésie uctívali anděla spadlého z nebe. Vyklubala se z něj sexuální hračka

jaz
4. 5. 2016 10:00
V Indonésii se rozšířila zpráva, že jeden mladý rybář našel pravého anděla spadlého z nebe, čemuž okamžitě uvěřili lidé z jeho vesnice a z panny v životní velikosti se stala náboženská modla. Po vyšetřování místní policie ale bylo odhaleno, že se jedná o nafukovací pannu, která původnímu majiteli sloužila coby sexuální hračka. Vesničané se o anděla ale starali s veškerou úctou. Každý den jej převlékali do tradičního muslimského hidžábu.
Foto: Facebook

Indonéská média v posledních týdnech informují o 21letém rybáři jménem Pardin, který začátkem března po zatmění slunce našel ve vodě plující věc na první pohled podobnou mladé ženě. Okamžitě ho uchvátila její bílá pleť i velké oči a usoudil, že se musí jednat o anděla. O to větším překvapením pro něj bylo, když mu policie sdělila, že se jedná o sexuální hračku. Informoval o tom server Telegraph.

Zatmění slunce je v Indonésii, nejlidnatější muslimské zemi na světě, považované za velmi důležitou duchovní záležitost. Není divu, když tedy mladý rybář pokládal nález nehybné ženy za znamení z nebe. Vzal ji proto do své vesnice jménem Kalupapi, kde jí vyčlenili zvláštní místo na židli, starali se o ni a každý den ji převlékali do tradičního muslimského oděvu.

"Toto andělské dítě bylo nalezeno obličejem dolů, jak pláče nahé, zakryté jen bílým plátnem," píše místní plátek Pojok Satu s tím, že vesničany uhranula její zářící bílá pleť, velké kulaté oči a červené obočí. Kvůli svému vzezření pak usuzovali, že musela během zatmění slunce spadnout coby anděl přímo z nebe.

Svůj nález začali šířit po sociální síti, kde se toho okamžitě chytla média, ale i místní policie, která se rozhodla pro vyšetření celé záležitosti. "Byla zkontrolována jedním z našeho týmu," řekl Telegraphu místní policejní náčelník Heru Pramukarno s tím, že z anděla se vyklubala nafukovací panna. Ta zřejmě spadla z některého člunu v místě, kde mladý Pardin rybařil.

Podle serveru Metro se místní orgány snažily zabránit povyku kolem sexuální hračky, proto ji vesničanům odebraly, aby nevypukly nepokoje.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Německá prokuratura obvinila cášského biskupa ze zpronevěry

Německá prokuratura obvinila světícího biskupa v Cáchách Johannese Bündgense ze zpronevěry. Informovala o tom dnes agentura DPA. Podle vyšetřovatelů hodnostář zneužil plné moci 78leté ženy trpící demencí a nechal si na svůj soukromý účet z jejího jmění převést celkem 128 000 eur (3,2 milionu korun). Bündgens oznámil, že po dobu svého stíhání nebude dál zastávat svůj úřad.

Podle obvinění biskup peníze získané od seniorky použil na nákup nemovitosti a slíbil jí, že v jeho domě bude mít doživotní právo užívat byt. Do katastru však nebylo věcné břemeno zaneseno.

Cášský biskup a Bündgensův nadřízený Helmut Dieser řekl, že je vyšetřováním šokován a chce, aby se celá záležitost pečlivě prověřila. Bündgens oznámil, že celou částku už ženě vrátil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy