Rozzuřený skejťák rozbil čelní sklo luxusního McLarenu. Lidé na internetu řeší, jestli právem

pv
21. 7. 2016 15:24
Řidič McLarenu nezastavil na stopce a najel na přechodu do skejťáka. Následně na něj začal troubit a pokřikovat. To si mladík nenechal líbit a prolomil svým skejtem čelní sklo luxusního vozu. Lidé na internetu teď řeší, jestli je mladíkovo chování ospravedlnitelné.
Video:

Lidé by měli řešit problémy s klidnou hlavou. Zvláště když se jedná o dopravní nehody. To potvrdilo i video z amerického Denveru, které zachycuje mladíka, jak svým skateboardem rozbil čelní sklo luxusního McLarenu.

“Natáčel jsem západ slunce, když jsem viděl, jak McLaren projel bez zastavení značku stop a srazil na zem skejťáka, který přecházel," popisuje Paul Gonzo, který situaci natočil na svůj mobilní telefon.

"Řidič začal na mladíka troubit a spolujezdec pokřikovat, když tu slyším obří ránu a čelní sklo bylo úplně rozbité,” dodává autor videa. Mladík se následně dal na útěk a není jasné, jestli se mu podařilo rozzuřenému spolujezdci uprchnout.

Krátký záznam vidělo od nedělního uveřejnění více než tři a půl milionu lidí. A většina z nich se nemůže shodnout, jestli bylo mladíkovo chování ospravedlnitelné, nebo ne.

"No a co, že mu rozbil čelní sklo. V porovnání se ztrátou lidského života je to velmi malá škoda," popisuje například uživatel Ricky Bridges. "Jenom proto, že má nabušený fáro, neznamená, že může jezdit jako hulvát. Zasloužil si to," opírá se do řidiče další z diskutujících. "Každý, kdo obviňuje řidiče auta, je hlupák," oponuje jiný.

Na jedné věci se obě strany diskutujících jednoznačně shodují. Největším prohřeškem je, že autor videa natáčel celou situaci na výšku a navíc mu unikly důležité momenty. I proto se pod videem rozjela debata, podle které je možné, že se jedná o virální video a celá situace je nahraná.

 

Právě se děje

Další zprávy