Ženich vkročil do manželství levou nohou. Ve svatební den omylem naboural ferrari za 8,5 milionu

pv
19. 4. 2016 16:00
Novomanželé Usman Pali a Sakina Parveen si zapůjčili na svatební den luxusní Ferrari 458 Spider. Sportovní vůz za 8,5 milionu ovšem páru způsobil spíše potíže než potěšení. Ženichovi při jízdě sklouzla noha z pedálu a omylem místo brzdy sešlápl plyn. Ferrari, které dokáže zrychlit z nuly na sto za 3,4 vteřiny, nabralo vysokou rychlost a nabouralo do přilehlého domu. Manželský pár tak tato drobná chybička vyjde na více než 850 tisíc korun.
Auto nabouralo do zdi domu, nikdo se naštěstí nezranil
Auto nabouralo do zdi domu, nikdo se naštěstí nezranil | Foto: Repro Twitter.com / Lancs Roads Police

Svatba patří mezi nejkrásnější momenty lidského života, často je také jedním z nejdražších dnů. Své o tom ví i novomanželé z Anglie, kterým jedno malé "zaškobrtnutí" jejich svatební den několikanásobně prodražilo.

Usman Ali a jeho žena Sakina Parveenová z anglického Burnley si zapůjčili na svatební den Ferrari 458 Spider, jedno z nejluxusnějších aut na světě. Cena sportovního vozu, který dokáže zrychlit z nuly na sto za 3,4 vteřiny, se šplhá zhruba k 8,5 milionu korun.

Neopatrnému ženichovi však při vyjížďce sklouzla noha z pedálu a omylem místo brzdy sešlápl plyn. Luxusní auto zrychlilo, během pár metrů nabralo rychlost a trefilo přilehlý dům, informoval server Daily Mail.

Nevěsta ani ženich, který pracuje jako automechanik v rodinném podniku, se při nárazu jen zázrakem nezranili. Překvapení byli i obyvatelé ulice, když se muž bez zranění vypotácel z auta, které má pětinásobně vyšší hodnotu než jejich domy.

Podle informací deníku Daily Mail vyjde pár tato řidičská chybička zhruba na 850 tisíc korun. Čtvrtinu z této částky stál pronájem auta, zbytek padne na opravu vozu nad rámec pojištění.

Ali je podle informací serveru členem lokální muslimské komunity, která si podobná závodní auta pravidelně půjčuje na svatby. „Je to hodný hoch, umí tvrdě pracovat, ale myslím si, že mu chyběly zkušenosti s řízením podobného auta. Má náhon na zadní soupravu a více než 500 koní pod kapotou, proto není jednoduché ho ukočírovat,“ sdělil serveru přítel novomanželů.

Muž, který nadýchal přes jedno promile alkoholu, naboural na pražských Vinohradech 51 aut a způsobil tím škody odhadem za dva miliony korun. | Video: youtube
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně u města Bata v Rovníkové Guineji. Další stovky lidí byly podle médií zraněny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy