Muž masturboval v letadle vedle spící ženy. Brečela jsem a bála se, stěžuje si cestující

Magazín Magazín
15. 7. 2017 8:28
Třicetiletou Američanku vzbudila během letu do Paříže posádka s tím, že vedle sedící muž masturboval. K jejímu rozhořčení však poškozenou nechali sedět vedle delikventa až do přistání. Žena o incidentu informovala média, aerolinky se hájí tím, že případ předaly k prošetření francouzské policii.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

O tom, že na cestách lze občas zažít také nepříjemné věci, se před časem přesvědčila třicetiletá Chloe Kingová z New Yorku. Američanka, která měla letadlem American Airlines namířeno do Paříže, se totiž po krátkém spánku vzbudila vedle masturbujícího muže, kterého při činu chytl jeden z členů posádky.

Incident v letadle nahlásila posádce jiná bdící cestující, jak napsal deník The Telegraph.

Letušky Kingovou přesvědčily o tom, že na exhibicionistu bude na letišti čekat policie, aby případ prošetřila. Místo přesazení na jinou sedačku jí však poslaly zpět vedle muže.

"Nevzbudili mě a nepřesunuli na bezpečné místo. Poté, co mi oznámili útok, nevyhověli mé žádosti a neposadili mě na jiné místo v letadle," napsala rozhořčená žena příspěvek na server Medium, webovou stránkou, kam může přispívat kdokoliv.

Na letišti si delikventa vyzvedla policie

V příspěvku popsala, jak se musela soukat zpět do sedačky za sexuálním delikventem, kde zůstala zbytek letu. "Třásla jsem se, brečela a snažila jsem se, aby se mi neudělalo zle," napsala Kingová. A dodala, že už se v letadle nikdy nebude cítit v bezpečí.

Americké aerolinky k incidentu deníku řekly, že se vždy snaží, aby cestující byli v bezpečí a měli pohodlí. "Zkoumáme, jak jsme situaci během letu zvládli a spojili jsme se přímo s paní Kingovou," popsal zástupce American Airlines.

Posádka společnosti údajně incident nahlásila francouzské policii, která si muže po příletu odvedla stranou k výslechu a diskuzi k obvinění.

Kingová do svého příspěvku také napsala, že se letecká společnost rozhodla s mužem, který spáchal zločin, jednat s větším respektem než s "nevědomou ženou sedící vedle něj". A poradila ostatním, aby si vybrali jinou aerolinku.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Soud v Číně poslal do vězení hongkongského knihkupce Minhaie

Soud v Číně poslal za nezákonné poskytování zpravodajských informací do zahraničí na deset let za mříže hongkongského vydavatele a knihkupce se švédským občanstvím Gui Minhaie, napsala agentura Reuters.

Kauza Minhaie, který prodával knihy píšící velmi otevřeně o čínských vůdcích, zkomplikovala vztahy mezi Pekingem a Stockholmem.

Minhai byl jedním z pěti hongkongských nakladatelů a knihkupců, kteří zmizeli na přelomu let 2015 a 2016 a později se objevili ve vazbě v pevninské Číně.

Další zprávy