Muž masturboval v letadle vedle spící ženy. Brečela jsem a bála se, stěžuje si cestující

Magazín Magazín
15. 7. 2017 8:28
Třicetiletou Američanku vzbudila během letu do Paříže posádka s tím, že vedle sedící muž masturboval. K jejímu rozhořčení však poškozenou nechali sedět vedle delikventa až do přistání. Žena o incidentu informovala média, aerolinky se hájí tím, že případ předaly k prošetření francouzské policii.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

O tom, že na cestách lze občas zažít také nepříjemné věci, se před časem přesvědčila třicetiletá Chloe Kingová z New Yorku. Američanka, která měla letadlem American Airlines namířeno do Paříže, se totiž po krátkém spánku vzbudila vedle masturbujícího muže, kterého při činu chytl jeden z členů posádky.

Incident v letadle nahlásila posádce jiná bdící cestující, jak napsal deník The Telegraph.

Letušky Kingovou přesvědčily o tom, že na exhibicionistu bude na letišti čekat policie, aby případ prošetřila. Místo přesazení na jinou sedačku jí však poslaly zpět vedle muže.

"Nevzbudili mě a nepřesunuli na bezpečné místo. Poté, co mi oznámili útok, nevyhověli mé žádosti a neposadili mě na jiné místo v letadle," napsala rozhořčená žena příspěvek na server Medium, webovou stránkou, kam může přispívat kdokoliv.

Na letišti si delikventa vyzvedla policie

V příspěvku popsala, jak se musela soukat zpět do sedačky za sexuálním delikventem, kde zůstala zbytek letu. "Třásla jsem se, brečela a snažila jsem se, aby se mi neudělalo zle," napsala Kingová. A dodala, že už se v letadle nikdy nebude cítit v bezpečí.

Americké aerolinky k incidentu deníku řekly, že se vždy snaží, aby cestující byli v bezpečí a měli pohodlí. "Zkoumáme, jak jsme situaci během letu zvládli a spojili jsme se přímo s paní Kingovou," popsal zástupce American Airlines.

Posádka společnosti údajně incident nahlásila francouzské policii, která si muže po příletu odvedla stranou k výslechu a diskuzi k obvinění.

Kingová do svého příspěvku také napsala, že se letecká společnost rozhodla s mužem, který spáchal zločin, jednat s větším respektem než s "nevědomou ženou sedící vedle něj". A poradila ostatním, aby si vybrali jinou aerolinku.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Ruští lékaři vyzvali Navalného, aby ukončil hladovku, než bude pozdě

Ruští lékaři, kteří poskytovali péči opozičnímu představiteli Alexeji Navalnému, když byl na svobodě, politického aktivistu nyní vyzvali, aby v zájmu zachování svého zdraví ukončil protestní hladovku. Vyjádřili obavy o jeho život a úřady vyzvali, aby umožnily jeho převoz z vězeňské do civilní nemocnice v Moskvě.

Ruská ombudsmanka Taťjana Moskalkovová dnes naopak uvedla, že lékařská péče, které se Navalnému ve vězeňském zařízení ve Vladimirské oblasti dostává, odpovídá mezinárodním standardům, napsala agentura Interfax.

Vězněný Navalnyj drží hladovku již 23 dní. Chce její pomocí docílit, aby k němu byli puštěni kromě vězeňských zdravotníků také lékaři zvenčí.

"Pokud bude hladovka pokračovat, dokonce i po velmi krátkou dobu, bohužel brzy jednoduše nebudeme mít koho léčit. Naším hlavním úkolem je ochránit život a zdraví našeho pacienta," napsali lékaři. Jejich výzvu zveřejnil ruský opoziční zpravodajský portál Mediazona.

K otevřenému dopisu se připojila šéfka ruských lékařských odborů a Navalného lékařka Anastasija Vasiljevová. "Opravdu doufáme, že Alexej zítra (v pátek) hladovku ukončí," sdělila Vasiljevová agentuře Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy