Muž masturboval v letadle vedle spící ženy. Brečela jsem a bála se, stěžuje si cestující

Magazín Magazín
15. 7. 2017 8:28
Třicetiletou Američanku vzbudila během letu do Paříže posádka s tím, že vedle sedící muž masturboval. K jejímu rozhořčení však poškozenou nechali sedět vedle delikventa až do přistání. Žena o incidentu informovala média, aerolinky se hájí tím, že případ předaly k prošetření francouzské policii.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

O tom, že na cestách lze občas zažít také nepříjemné věci, se před časem přesvědčila třicetiletá Chloe Kingová z New Yorku. Američanka, která měla letadlem American Airlines namířeno do Paříže, se totiž po krátkém spánku vzbudila vedle masturbujícího muže, kterého při činu chytl jeden z členů posádky.

Incident v letadle nahlásila posádce jiná bdící cestující, jak napsal deník The Telegraph.

Letušky Kingovou přesvědčily o tom, že na exhibicionistu bude na letišti čekat policie, aby případ prošetřila. Místo přesazení na jinou sedačku jí však poslaly zpět vedle muže.

"Nevzbudili mě a nepřesunuli na bezpečné místo. Poté, co mi oznámili útok, nevyhověli mé žádosti a neposadili mě na jiné místo v letadle," napsala rozhořčená žena příspěvek na server Medium, webovou stránkou, kam může přispívat kdokoliv.

Na letišti si delikventa vyzvedla policie

V příspěvku popsala, jak se musela soukat zpět do sedačky za sexuálním delikventem, kde zůstala zbytek letu. "Třásla jsem se, brečela a snažila jsem se, aby se mi neudělalo zle," napsala Kingová. A dodala, že už se v letadle nikdy nebude cítit v bezpečí.

Americké aerolinky k incidentu deníku řekly, že se vždy snaží, aby cestující byli v bezpečí a měli pohodlí. "Zkoumáme, jak jsme situaci během letu zvládli a spojili jsme se přímo s paní Kingovou," popsal zástupce American Airlines.

Posádka společnosti údajně incident nahlásila francouzské policii, která si muže po příletu odvedla stranou k výslechu a diskuzi k obvinění.

Kingová do svého příspěvku také napsala, že se letecká společnost rozhodla s mužem, který spáchal zločin, jednat s větším respektem než s "nevědomou ženou sedící vedle něj". A poradila ostatním, aby si vybrali jinou aerolinku.

 

Právě se děje

před 27 minutami

Končící liberecký šéf policie Husák se přesune k útvaru policejního vzdělávání

Nynější liberecký krajský policejní ředitel Vladislav Husák bude působit jako metodik Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy. Z místa krajského šéfa ho policejní prezident Jan Švejdar kvůli účasti na narozeninové oslavě v teplickém hotelu odvolá 1. února, od té doby nebude dostávat příplatek za vedení. Husák o přeložení sám požádal.

"Vladislav Husák dnes doručil policejnímu prezidentovi žádost o převelení na jiné místo ve stejné služební hodnosti. Policejní prezident jeho žádosti vyhověl," uvedla mluvčí policejního prezidenta Kateřina Rendlová. Husák podle ní nadále zůstane v desáté platové třídě, odebráním příplatku za vedení a zvláštního příplatku mu klesne příjem o zhruba 20 000 korun měsíčně.

Zdroj: ČTK
před 31 minutami

Aktivisté dostali za poškození věže elektrárny peněžité tresty až padesáti tisíc

Pět aktivistů ekologické organizace Greenpeace dostalo ve středu za poškození chladicí věže elektrárny Chvaletice peněžité tresty od 28 000 do 49 000 korun. Soud jejich jednání kvalifikoval jako přečiny poškození cizí věci a poškození a omezení provozu obecně prospěšného zařízení. Rozsudek není pravomocný, státní zástupce, zmocněnec elektrárny i všichni obžalovaní si ponechali lhůtu na odvolání.

Aktivisté v říjnu 2016 od 3. do 5. října obsadili chladicí věž elektrárny na protest proti povolení její modernizace a tím prodloužení provozu do roku 2030. Za pomoci horolezecké techniky se z věže spustili a navrtali do opláštění kolem stovky děr, poté na ni ukotvili a rozvinuli transparenty. Uvnitř chladicí věže odpálili několik dýmovnic, aby vizuálně znázornili exhalace z elektrárny. Podle elektrárny tím věž znečistili.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

V Kamerunu se srazily autobus a kamion s benzínem, uhořelo 53 lidí

Při srážce autobusu s kamionem přepravujícím benzín uhořelo v noci na středu na západě Kamerunu 53 lidí, informovala s odvoláním na tamní policii agentura AFP. Dalších 29 cestujících bylo vážně zraněno, nejčastěji se jedná o popáleniny. Mezi zraněnými jsou i tři děti.

Oběti kvůli požáru, který způsobil unikající benzín, nebylo možné identifikovat, uvedl guvernér regionu Awa Fonka Augustine.

Podle informací listu Actu Cameroun cisterně selhaly brzdy, srazila se s autobusem přepravujícím sedm desítek lidí a vše vybuchlo. K nehodě podle svědků nejspíš přispěla také mlha a špatná viditelnost na úzké silnici vedoucí po úbočí hory.

Zdroj: ČTK
Další zprávy