Z "kanibala" Mika Tysona je uznávaný spisovatel. V Rusku

jla
23. 10. 2014 9:20
Při prezentaci své autobiografie Naprostá pravda v Moskvě oznámí slavný boxer svůj vstup do Unie ruských spisovatelů.
Foto: Reuters

Moskva - Na konci října přiletí do Moskvy americký boxerský šampion Mike Tyson, aby předsatvil svoji loni vydanou knihu Naprostá pravda a navštívil místní boxerské utkání.

"Mike při této příležitosti oficiálně oznámí vstup do Unie ruských spisovatelů," řekl ruským médiím promotér profesionálních boxerů Vladimir Chrjunov.

Osmačtyřicetiletý americký boxer Mike Tyson ukončil kariéru v roce 2005. Za svůj boxerský život posbíral několik titulů těžké váhy, stal se nejmladším šamiponem v historii, ukousl soupeři ucho, podváděl při dopingových testech a strávil několik měsíců za mřížemi.

Tysonova kniha vyšla v češtině loni na podzim.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy