V KINĚ Opice, Keira s kytarou, české debuty i Noam Chomsky

V KINĚ Opice, Keira s kytarou, české debuty i Noam Chomsky
CHRAŇ NÁS OD ZLÉHO. Režisér Scott Derrickson má dostatek zkušeností s hororovými filmy, jeho jméno si můžeme spojit se snímky V moci ďábla a předloňským Sinister. Minuty naplněné hrůzyplnými zážitky by měl nabídnout i jeho poslední výtvor Chraň nás od zlého, který klasickou hororovou formu ozvláštňuje oblíbeným žánrem krimi. Navíc slibuje, že mysteriózní případ vychází ze skutečných událostí, jak je zaznamenal policista Sarchie, kterého ztvárnil Eric Bana. V kinech od 3. července 2014.
Chraň nás od zlého - podívejte se na ukázku z filmu.
22 JUMP STREET. Komediální duo Channinga Tatuma a Jonaha Hilla se nám při jejich první školní infiltraci vyhnulo, ale akční komedie o policistech, kteří předstírají, že jsou středoškoláci, aby odhalili drogovou kriminalitu, si získalo ohromnou popularitu a aktuální díl nás už nemine. Opět režírují P. Lord a Ch. Miller, kteří rovněž stáli u zrodu jiného letošního komediálního hitu - animovaného snímku LEGO příběh. Jaké nové zařazení na herecké duo čeká? Přesun ze středoškolských lavic do vysokoškolských aul. V kinech od 10. července 2014.
22 Jump Street - podívejte se na ukázku z filmu.
Foto: Aktuálně.cz
Kultura Kultura
30. 6. 2014 13:00
Na jaký film vyrazit v parném létě? Vybrali jsme snímky, které mají v červenci premiéru v českých kinech. Podívejte se.

Fotogalerie - Fanoušci filmu mají možnost nakoukat co nejvíce výjimečných filmů hned na začátku července na festivalu v Karlových Varech. Těm, kteří se do západních Čech nedostanou, nezbývá než vzít za vděk nabídkou českých kin. V červenci to sice není žádná sláva, ale vybrat se dá.

Do kin se dostanou například Úsvit planety opic, Strážci galaxie i tři české snímky, z nichž je určitě nejočekávanější debut Miroslava Krobota s názvem Díra u Hanušovic. Ale tím se vracíme do Karlových Varů, protože tento snímek tam bude soutěžit o hlavní cenu.

Podívejte se na ukázky z filmů, které míří do kin v červenci.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Test motoru nové rakety pro lety na Měsíc skončil v USA předčasně

Důležitý test motorů nové rakety SLS (Space Launch System), která má v dalších letech dopravit astronauty na Měsíc, skončil v americkém testovacím středisku v Mississippi předčasně. Podle Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) běžely čtyři motory jen něco přes minutu, zatímco původně měli inženýři v plánu zážeh ukončit až po osmi minutách, aby mohli nasimulovat let rakety na oběžnou dráhu Země. Napsal o tom server BBC.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Soud EU pozastavil českou žalobu kvůli neproplacené dotaci pro Agrofert, píše server

Žaloba, kterou Česko podalo na Evropskou komisi kvůli zablokované dotaci pro holding Agrofert se zatím odkládá. Napsal to server iRozhlas s odkazem na ministerstvo zahraničí. "Soudní řízení bude přerušeno až do okamžiku, kdy Evropská komise definitivně rozhodne, zda projekt, kterého se napadené rozhodnutí o pozastavení plateb týká, vyloučí z unijního financování, či nikoliv," sdělila serveru mluvčí resortu Zuzana Štíchová.

Zhruba 800 tisíc korun Brusel zatím odmítá proplatit kvůli možnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). 

Zdroj: Domácí
Další zprávy