VIDEO Keira Knightley nahradila Irglovou v klonu Once

28. 3. 2014 17:29
Podívejte se na ukázku z nového romantického příběhu režiséra oscarového muzikálu Once Johna Carneyho.
Podívejte se na trailer filmu Begin Again. | Video: Weinstein

Video - Snímek Begin Again podle nového traileru i synopse vypadá na klon oscarového muzikálu Once, v němž se vedle Glenna Hansarda proslavila i Markéta Irglová. A není to náhodou, režisérem obou filmů je John Carney.

Tentokrát měl ovšem Carney k dispozici dvě hollywoodské hvězdy - Keiru Knightley a Marka Ruffala a neporovnatelný rozpočet.

Snímek byl dosud známý pod titulem Can a Song Save Your Life?. V příběhu o zrodu muzikantské hvězdy se Gretta se svým dlouholetým přítelem přestěhuje do New Yorku, aby si splnili svůj sen a stali se úspěšnými muzikanty.

Když však její přítel získá sólový kontrakt, opustí ji kvůli slávě a kariéře. Události ale naberou šťastný kurz, když Gretta potká během svého vystoupení v místním baru hudebního producenta, který je uchvácen jejím talentem.

Ještě pod starým titulem snímek uspěl na loňské festivalu v Torontu a okouzlil i diváky zkušebních projekcí. Že by romanticko-hudební formule fungovala skvěle i podruhé?

Podívejte se zatím na ukázku. Do českých kin se film dostane 24. července, světovou premiéru bude mít o dvacet dnů dříve.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Španělský král pověřil premiéra Sáncheze sestavením další vlády

Úřadující španělský premiér a šéf socialistů Pedro Sánchez ve středu po jednání se španělským králem Felipem VI. oznámil, že od panovníka přijímá pověření k pokusu o sestavení nové vlády. Upozornil však, že celý proces pravděpodobně potrvá ještě týdny.

Sánchez uvedl, že od příštího týdne se pokusí získat na svou stranu další politické subjekty ve značně fragmentovaném parlamentu. "Žádná jiná alternativa není možná," zdůraznil socialistický politik. Hlasování o důvěře nové vládě v parlamentu však budou podle Sáncheze pravděpodobně předcházet ještě týdny jednání.

Socialisté (PSOE) zvítězili v listopadových předčasných volbách, ale nepodařilo se jim získat nadpoloviční většinu v parlamentu. Ze 350 poslanců jich mají pouze 120.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

V 88 letech zemřela filozofka Eva Formánková. Jako jedna z prvních podepsala Chartu 77

Ve věku 88 let zemřela filozofka a redaktorka Eva Formánková. V 60. letech stála u vzniku edice Váhy, která se věnovala nemarxistické filozofii. Jako jedna z prvních podepsala Chartu 77. Formánková zemřela v neděli v Praze, poslední rozloučení se uskuteční v pátek od 14:30 na olšanském hřbitově. ČTK o tom dnes informoval její syn Jaroslav Formánek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy