VIDEO Keira Knightley nahradila Irglovou v klonu Once

28. 3. 2014 17:29
Podívejte se na ukázku z nového romantického příběhu režiséra oscarového muzikálu Once Johna Carneyho.
Podívejte se na trailer filmu Begin Again. | Video: Weinstein

Video - Snímek Begin Again podle nového traileru i synopse vypadá na klon oscarového muzikálu Once, v němž se vedle Glenna Hansarda proslavila i Markéta Irglová. A není to náhodou, režisérem obou filmů je John Carney.

Tentokrát měl ovšem Carney k dispozici dvě hollywoodské hvězdy - Keiru Knightley a Marka Ruffala a neporovnatelný rozpočet.

Snímek byl dosud známý pod titulem Can a Song Save Your Life?. V příběhu o zrodu muzikantské hvězdy se Gretta se svým dlouholetým přítelem přestěhuje do New Yorku, aby si splnili svůj sen a stali se úspěšnými muzikanty.

Když však její přítel získá sólový kontrakt, opustí ji kvůli slávě a kariéře. Události ale naberou šťastný kurz, když Gretta potká během svého vystoupení v místním baru hudebního producenta, který je uchvácen jejím talentem.

Ještě pod starým titulem snímek uspěl na loňské festivalu v Torontu a okouzlil i diváky zkušebních projekcí. Že by romanticko-hudební formule fungovala skvěle i podruhé?

Podívejte se zatím na ukázku. Do českých kin se film dostane 24. července, světovou premiéru bude mít o dvacet dnů dříve.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy