Fila: Schwarzenegger je zpět. Nový Terminátor je nejlepší díl ságy za čtvrtstoletí

Kamil Fila Kamil Fila
2. 11. 2019 7:35
Snímek Terminátor: Temný osud, který od čtvrtka promítají česká kina, působí lidštěji než předcházející díly. Jde o dvouhodinovou honičku v opojení hrůzy, tvrdí kritik Kamil Fila. Filmu podle něj ale chybí údernost a osudovost.
Nového Terminátora natočil režisér Tim Miller. Podívejte se na recenzi Kamila Fily. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

Aktualizováno před 17 minutami

Vojtěch Filip po infarktu opustil nemocnici, lékaři mu povolili domácí péči

Předseda komunistů Vojtěch Filip v pátek kolem 11:00 po dvou dnech hospitalizace kvůli infarktu opustil nemocnici. Lékaři pražské Všeobecné fakultní nemocnice po dopolední poradě povolili jeho propuštění. Filip informoval, že po zastávce v kanceláři odjel domů do Českých Budějovic.

Lékaři Filipův infarkt zachytili v časném stadiu. Ve středu uvedli, že to dává pacientovi naději na časné propuštění do domácí péče.

"Jsem rád, že mohu být s rodinou a vnoučaty. Ještě jednou děkuji za lékařskou péči i milé zprávy, které mi lidé posílají. Jsou pro mne velkou pobídkou do další práce. Rozhodně však budu dodržovat pokyny lékařů," cituje Filipa jeho strana na Facebooku.  Už dříve uvedl, že nehodlá nic měnit na kandidatuře pro dubnový sjezd KSČM, na němž bude obhajovat mandát.

Další zprávy