Polívka: Srdcaře, co odmítají seriály, neznám. Uklidnil jsem se, ale doutná to ve mně

Martin Veselovský Martin Veselovský
2. 5. 2021 15:23
Za práci ve Slunečné jsem vděčný. Když nemůžete hrát před lidmi, je natáčení seriálů nutnost. Srdcařů, kteří by nic takového nedělali, moc není, říká herec Vladimír Polívka. Všichni si můžeme stěžovat, ale snažil jsem se na to nepřistoupit, mnoho lidí je na tom mnohem hůř. Po nástupu do Dejvického divadla jsem byl nervózní, ale všichni se tam chtějí divadlem bavit, dodává.
Jsem za práci ve Slunečné vděčný. Když vůbec nemůžete hrát před lidmi, je natáčení seriálů nutnost, míní herec Vladimír Polívka. | Video: Martin Veselovský
 

Právě se děje

před 36 minutami

V rybníku na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil dvaačtyřicetiletý muž

V rybníku u obce Bílý Kámen na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil muž narozený v roce 1979. Jeho tělo vytáhli z vody policejní potápěči dnes asi v 00:30. Pro potvrzení příčiny úmrtí bude nařízená pitva. ČTK to řekla mluvčí policie Dana Čírtková.

Policie se o události dozvěděla po 18:00. Dva muži se šli koupat do rybníku Lomák. "Jeden vlezl do vody a měl plavat a druhý po chvíli zjistil, že už ho na hladině nevidí, tak to oznámil policii, spustilo se pátrání," řekla Čírtková.

K rybníku přijeli hasiči, policisté i jejich potápěči. "V nočních hodinách, kolem 00:30 bylo skutečně nalezeno tělo utonulého muže - zřejmě utonulého, taky mohl mít zdravotní potíže," řekla Čírtková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy