VIDEO Jurský svět, Avengers a další TV spoty ze Super Bowlu

VIDEO Jurský svět, Avengers a další TV spoty ze Super Bowlu
50 odstínů šedi  –  TV spot ze Super Bowlu.
Méďa 2 – TV spot ze Super Bowlu.
Rychle a zběsile 7 – TV spot ze Super Bowlu.
Jurský svět – TV spot ze Super Bowlu.
Foto: Aktuálně.cz
Kultura Kultura
3. 2. 2015 18:49
Podívejte se na nové ukázky z napjatě očekávaných amerických trháků. Čekají vás dinosauři z Jurského světa, erotika 50 odstínů šedi, sci-fi Rezistence, Honba za zítřkem nebo komedie Méďa 2

Video – Finále amerického Super Bowlu je nejsledovanější sportovní událostí roku. Americká filmová studia zaplatí přibližně 4,5 milionů dolarů za jednu upoutávku, která běží v komerční přestávce.

Krátké TV spoty většinou mívají 30 až 60 sekund a nabízí několik vteřin nových záběrů z vysokorozpočtových filmů. Podívejte se na ukázky z Jurského světa, Terminátora: Genisys, Honby za zítřkem, Rychle a zběsile 7, Avengers: Age of Ultron, Méďa 2, 50 odstínů šedi, Rezistence, SpongeBoba ve filmu nebo Mimoňů.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 minutami

Český fyzik Křivánek získal prestižní Kavliho cenu

Fyzik českého původu Ondřej Křivánek se stal jedním z držitelů prestižní vědecké Kavliho ceny za rok 2020. Sedm laureátů oceněných za přínos v oblasti astrofyziky, nanověd a neurověd vyhlásila Norská akademie věd. Křivánek, který se věnuje transmisní elektronové mikroskopii, byl vyznamenán v oboru nanotechnologií.

"Kavliho cena v oblasti nanověd byla udělena čtyřem vědcům za vynález čoček s korekcí aberací (vad zobrazení) v elektronových mikroskopech, které umožnily vědcům na celém světě sledovat struktury a chemické složení materiálů ve třech rozměrech v bezprecedentně malých měřítkách," uvádí se v tiskovém prohlášení akademie.

Zdroj: ČTK
před 31 minutami

S růstem platů učitelů ministerstvo počítá i nadále, hlásí Plaga

Ministerstvo školství stále počítá s růstem platů učitelů v příštím roce o devět procent, jak se na tom loni domluvil ministr Robert Plaga (ANO) s ministryní financí Alenou Schillerovou (za ANO). Podle úřadu nadále platí závazek programového prohlášení vlády, podle kterého má být průměrný plat pedagogů v příštím roce kolem 47 000 korun. Údaje o průměrných platech ve školství za letošní první čtvrtletí zatím ministerstvo nemá. K dispozici budou asi na konci června. Loni brali pedagogové v průměru 40 111 korun.

"Závazek programového prohlášení vlády platí, a platný střednědobý výhled na rok 2021 tak navýšení platů pedagogických pracovníků o devět procent obsahuje, stejně tak jako navýšení platů nepedagogů," uvedla mluvčí ministerstva Aneta Lednová. Schillerová podle ní sdělí ministerstvu návrh příjmů a výdajů na rok 2021 do 15. srpna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy