VIDEO Jurský svět, Avengers a další TV spoty ze Super Bowlu

Foto: Aktuálně.cz
Kultura
3. 2. 2015 18:49
Podívejte se na nové ukázky z napjatě očekávaných amerických trháků. Čekají vás dinosauři z Jurského světa, erotika 50 odstínů šedi, sci-fi Rezistence, Honba za zítřkem nebo komedie Méďa 2

Video – Finále amerického Super Bowlu je nejsledovanější sportovní událostí roku. Americká filmová studia zaplatí přibližně 4,5 milionů dolarů za jednu upoutávku, která běží v komerční přestávce.

Krátké TV spoty většinou mívají 30 až 60 sekund a nabízí několik vteřin nových záběrů z vysokorozpočtových filmů. Podívejte se na ukázky z Jurského světa, Terminátora: Genisys, Honby za zítřkem, Rychle a zběsile 7, Avengers: Age of Ultron, Méďa 2, 50 odstínů šedi, Rezistence, SpongeBoba ve filmu nebo Mimoňů.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

před 4 hodinami

Ve velké části Prahy se zvýší daň z nemovitosti

Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě komerčních nemovitostí se zdvojnásobí na celém území metropole. Vyplývá to z úpravy vyhlášky pro výpočet daně, kterou schválili pražští zastupitelé. Městské části si mohly určit, zda daň u rezidenčních domů zvýší - z těch velkých tak učinily Praha 1, 3, 7, 8, 10, 11 a 12. 

Další zprávy