VIDEO Jurský svět, Avengers a další TV spoty ze Super Bowlu

Foto: Aktuálně.cz
Kultura Kultura
3. 2. 2015 18:49
Podívejte se na nové ukázky z napjatě očekávaných amerických trháků. Čekají vás dinosauři z Jurského světa, erotika 50 odstínů šedi, sci-fi Rezistence, Honba za zítřkem nebo komedie Méďa 2

Video – Finále amerického Super Bowlu je nejsledovanější sportovní událostí roku. Americká filmová studia zaplatí přibližně 4,5 milionů dolarů za jednu upoutávku, která běží v komerční přestávce.

Krátké TV spoty většinou mívají 30 až 60 sekund a nabízí několik vteřin nových záběrů z vysokorozpočtových filmů. Podívejte se na ukázky z Jurského světa, Terminátora: Genisys, Honby za zítřkem, Rychle a zběsile 7, Avengers: Age of Ultron, Méďa 2, 50 odstínů šedi, Rezistence, SpongeBoba ve filmu nebo Mimoňů.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 minutami

Při požáru vepřína na Rokycansku uhořelo 300 prasnic a 1300 selat

Škodu, způsobenou ohněm v zemědělském objektu u Kladrub na Rokycansku, hasiči předběžně odhadují na 35 milionů korun, řekl dnes jejich krajský mluvčí Petr Poncar. Na místě stále zasahují čtyři jednotky.

K požáru na severu Rokycanska vyjelo deset jednotek v neděli těsně před 23:00. "V době příjezdu první jednotky byl již objekt požárem zcela zasažen," řekl mluvčí. Hasiči se zaměřili na ochranu okolních budov, uchránili majetek za 70 milionů korun. Požár dostali pod kontrolu zhruba hodinu po půlnoci, dosud ale není zcela uhašen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy