Wolverine 2 vystrkuje nebezpečné drápy

Kultura Kultura
26. 9. 2012 14:20
Podívejte se první fotku z Wolverina 2
Foto: 20th Century Fox

Praha - Americké studio 20th Century Fox zveřejnilo první fotku z právě natáčeného filmu Wolverine. Hugh Jackman (Austrálie, Ocelová pěst) s vytaženými drápy a napjatým výrazem v obličeji na temném pozadí sklízí za internetu úspěch.

Pokračování Wolverina měl původně natáčet Darren Aronofsky, nyní na režisérské židli sedí James Mangold, který za sebou má např. životopisné drama Walk the Line (2005) nebo western 3:10 Vlak do Yumy (2007) nebo akční Zatím spolu, zatím živi (2010).

Scénář napsali Christopher McQuarrie (Valkýra) a Mark Bomback (Smrtonosná past 4.0) podle marvelovského komiksu z roku 1982. Děj má navazovat na první díl z roku 2009 a bude zasazen do Japonska, kde se mutant Logan  zamiluje do místní ženy a bojuje se samuraji. Stříbrného samura ztvární Will Yun Lee (Elektra, Total Recall). V dalších rolích se objeví Hiroyuki Sanada (Poslední samuraj, Sunshine) nebo Hal Yamanouchi (Život pod vodou, Útěk ze Sibiře). Do našich kin film dorazí 25. července 2013.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 6 minutami

Pražská policie prověřuje čtvrteční incident ve sněmovně, při kterém poslanec Volný fyzicky napadl jiného poslance, pro podezření z výtržnictví.

Zdroj: ČTK
před 48 minutami

V centru Minsku se upálil člověk, motiv jeho činu zatím není znám

Na Náměstí nezávislosti v Minsku před budovou vlády se upálil člověk. Záběry zveřejnil zpravodajský portál tut.by. Zatím není znám motiv činu, muž podle prvních zpráv zemřel.

Zdroj: Zahraničí
před 1 hodinou

Opoziční ODS, KDU-ČSL a TOP 09 budou usilovat o zřízení sněmovní vyšetřovací komise k havárii na Bečvě. Pokud neuspějí, založí expertní tým.

Zdroj: ČTK
Další zprávy