Wolverine 2 vystrkuje nebezpečné drápy

Kultura Kultura
26. 9. 2012 14:20
Podívejte se první fotku z Wolverina 2
Foto: 20th Century Fox

Praha - Americké studio 20th Century Fox zveřejnilo první fotku z právě natáčeného filmu Wolverine. Hugh Jackman (Austrálie, Ocelová pěst) s vytaženými drápy a napjatým výrazem v obličeji na temném pozadí sklízí za internetu úspěch.

Pokračování Wolverina měl původně natáčet Darren Aronofsky, nyní na režisérské židli sedí James Mangold, který za sebou má např. životopisné drama Walk the Line (2005) nebo western 3:10 Vlak do Yumy (2007) nebo akční Zatím spolu, zatím živi (2010).

Scénář napsali Christopher McQuarrie (Valkýra) a Mark Bomback (Smrtonosná past 4.0) podle marvelovského komiksu z roku 1982. Děj má navazovat na první díl z roku 2009 a bude zasazen do Japonska, kde se mutant Logan  zamiluje do místní ženy a bojuje se samuraji. Stříbrného samura ztvární Will Yun Lee (Elektra, Total Recall). V dalších rolích se objeví Hiroyuki Sanada (Poslední samuraj, Sunshine) nebo Hal Yamanouchi (Život pod vodou, Útěk ze Sibiře). Do našich kin film dorazí 25. července 2013.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 35 minutami

Ruský hacker se přiznal k největší bankovní loupeži přes internet, hrozí mu až 20 let

Ruský hacker vydaný loni z Gruzie do USA se v pondělí v New Yorku přiznal k rozsáhlé internetové krádeži osobních dat klientů americké banky JP Morgan Chase. Oznámila to agentura Bloomberg. Šestatřicetiletý Andrej Ťurin má vyslechnout rozsudek manhattanského soudu v polovině února, hrozí mu trest vězení 15 až 20 let.

Ťurin podnikl útok proti americké bance před čtyřmi lety a zmocnil se dat 80 milionů jejích klientů. Ve své době to byla podle agentury AP největší internetová bankovní loupež na světě. Jeho oběťmi se rovněž staly finanční ústavy Fidelity Investments, E-Trade Financial a Dow Jones, burzovní zpravodajské weby a makléřské firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy