Krása, pohyb, emoce. Ve výběru nejlepších fotek extrémních sportů je i Čech

Foto: Jan Kasl, Red Bull Content Pool
Foto
20. 1. 2020 12:20
Red Bull zveřejnil sérii zhruba tří set nejlepších fotografií a videí extrémních sportů za uplynulý rok. Ve výběru Best Content of 2019 je spousta vynikajících snímků od předních sportovních fotografů z celého světa. Patří k nim i záběr cyklisty Tomáše Slavíka, který pořídil Čech Jan Kasl. Vybrali jsme z této rozsáhlé série 28 snímků - od skoků z útesů až po formuli 1.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Zdráhalová byla na 1500 metrů patnáctá, další titul má Wüstová

Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová si vylepšila na mistrovství světa v Salt Lake City osobní rekord na 1500 metrů a obsadila 15. místo. Pátý titul na této distanci vybojovala favorizovaná Ireen Wüstová z Nizozemska. Martina Sáblíková se po zisku zlata na trojce a stříbra na pětce rozhodla nestartovat.

Sáblíková se po dohodě s trenérem Petrem Novákem odhlásila a šetří síly na závěr sezony. Čeká ji ještě MS ve víceboji v Hamaru a finále Světového poháru v Heerenveenu.

Bilanci Sáblíkové 21 zlatých medailí z MS na jednotlivých tratích i ve víceboji se dnes na jediný titul přiblížila nizozemská rivalka Wüstová. Patnáctistovku vyhrála o 21 setin před ruskou dvojicí Jevgenija Lalenkovová, Jelizaveta Kazelinová.

Zdráhalová si na olympijském oválu v Salt Lake City posunula osobní maximum na 1:54,241 minuty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy