Ruku v ruce prošli celý svět. Teď se hvězdy Instagramu vzaly

jaz
10. 6. 2015 9:24
Čtyři roky plní ruský fotograf svůj Instagram originálními snímky, kterými si získal necelé tři miliony fanoušků.
Foto: Instagram/FollowMeTo

Praha – Před pěti lety vyrazila modelka Nataly Zakharova společně s přítelem Muradem Osmannem na cestu kolem světa. Umělec se více než jí ale věnoval svému fotoaparátu a to se modelce nelíbilo. Z menší partnerské roztržky nakonec vznikla stránka na Instagramu #FollowMeTo, kterou sledují miliony fanoušků. Nataly teď dovedla svého snoubence až před svatební oltář. 

Murad si před pár lety uvědomil, že ho Nataly na výletech neustále "tahá" od věcí, které by si rád vyfotografoval; a najednou se středem jeho zájmu stala právě jeho přítelkyně. Fotografie, které zveřejňoval, koncipoval právě tak, že ho Nataly provází za ruku po různých místech na planetě.

Ruku v ruce tak navštívili Hollywood, Bali, Singapur, Indii, Dubaj a další místa, ze kterých mají originální fotografie. Navíc se Nataly vždy oblékla do tematických šatů, které charakterizovaly tradice dané země.

#followmeto the beautiful and artistic Paris with @yourleo. Special thanks to @irakli_paris and @gievna.

Fotka zveřejněná uživatelem Murad Osmann (@muradosmann),

Společnou cestu, během které nasbírali na 2,6 milionu fanoušků na Instagramu a velkou pozornost světových médií, završili svatbou. "Slibuji, že tě budu držet za ruku a říkat ti, jak moc tě miluju, každý den po zbytek našich životů," napsal původně vystudovaný stavební inženýr ke zveřejněné svatební fotografii, která je stejně tematicky laděná jako celý projekt.

Who needs doors on a helicopter :). #followmeto Hollywood with @yourleo. Thanks to @discoverla @copterpilot @erwnchow

Fotka zveřejněná uživatelem Murad Osmann (@muradosmann),

Dívka, jež celou dobu ukazovala do objektivu jen záda a paži nataženou ke snoubenci, se ale na dalších fotkách konečně otočí v šatech od známé návrhářky Very Wang ke svému manželovi. Tím končí i série snímků, které hodlají novomanžele vydat jako knihu.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 3 hodinami

Merkelová a Biden vyzvali Rusko, aby stáhlo vojáky od ukrajinských hranic

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Joe Biden ve středu vyzvali Rusko, aby stáhlo své vojáky od ukrajinských hranic a snížilo tak napětí v regionu. Uvedl to mluvčí německé vlády. Americký ministr obrany Lloyd Austin uvedl, že Spojené státy chtějí nadále Ukrajině poskytovat materiální pomoc, píše agentura Reuters.

Vyhrocenou situaci mezi Ruskem a Ukrajinou ve středu Biden a Merkelová probrali při telefonickém hovoru. "Kancléřka a prezident se shodli, že by Rusko mělo snížit počty armádních sil, aby situaci uklidnilo," uvedl mluvčí německého kabinetu Steffen Seibert.

Rusko na východě Ukrajiny v oblastech ovládaných proruskými separatisty a na Krymu v poslední době shromáždilo velké armádní síly. Kyjev varuje, že soustřeďování ruských vojsk u hranic s Ukrajinou znamená riziko ruské ozbrojené agrese, Moskva se však brání, že jen chrání svou bezpečnost. Při obnovených bojích zemřelo podle ukrajinské strany několik vojáků.

Austin, který je společně se šéfem americké diplomacie Antonym Blinkenem v Bruselu, dnes na tiskové konferenci prohlásil, že Washington je připraven Ukrajině pomoci se bránit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy