Foto: Fanoušci na Tour bojují o místa v davu i reklamní předměty

Slečna tančí na nástavbě auta přestavěného na pojízdný reklamní poutač. Je jištěná lanem a projede tak celou trasu etapy.
Fanoušci na startu v Carcassonne vítají reklamní karavanu, která jede zhruba dvě hodiny před závodem. Na snímku je Citroen 2CV zvaný "kachna" v barvách masokombinátu Cochonou.
Hosteska rozdává v prostoru startu v Carcassone reklamní brýle. Fanoušci jí je málem trhali z ruky, přestože byly v podstatě nepoužitelné.
Hoďte to tričko mně! Diváci bojují o reklamní předměty rozhazované do davu.
Reklamní brýle vypadaly na hlavách fanoušků poněkud bizarně.
Foto: Tomáš Vocelka
Tomáš Vocelka
22. 7. 2016 11:40
Brzké vstávání, tlačenice o nejlepší místa s výhledem a boj o reklamní předměty. Nebo pohoda mezi karavany pod horskými štíty. Jak vypadá život skalního fanouška Tour de France se podívejte v obrazové reportáži.
 

Právě se děje

před 20 minutami

Nechte polské ženy chodit na interrupci v Česku, vyzývají Piráti

Piráti vyzývají vládu, aby umožnila polským ženám podstoupit interrupci v českých zdravotnických zařízeních. Kabinet by podle opoziční strany měl Polkám tuto možnost nabídnout kvůli rozhodnutí polského ústavního soudu, který minulý týden zakázal provádět interrupce z důvodu poškození plodu. Proti rozhodnutí soudu se demonstruje v mnoha polských městech.

"Jakmile to bude jenom trochu možné, Česká republika by měla poskytnout maximální součinnost v poskytování lékařské péče ženám, jejichž vlastní vláda jim možnost volby odepírá," uvedl pirátský poslanec František Kopřiva. Podle něj znamená rozhodnutí polského ústavního soudu omezování lidských práv, Česko by od něj nemělo odvracet zrak.

Zdroj: ČTK
Další zprávy