Jake ze seriálu Dva a půl chlapa. Zarostl a dal se na víru

jaz
19. 3. 2014 17:16
Deset let hrál jednu z hlavních postav ve známém americkém sitcomu. Pak ale našel boha a dobrovolně opustil Hollywood.
Angus T. Jones
Angus T. Jones | Foto: Profimédia.cz

Denver - Angus T. Jones se proslavil rolí Jakea Harpera v seriálu Dva a půl chlapa, kde hrál po boku Charlieho Sheena a Jona Cryera.

V roce 2012 ale natočil video, kde vyzval diváky, aby se na seriál přestali dívat, protože je to podle jeho slov špína. Kvůli tomu pak musel skončit s natáčením, které mu během let vydělalo miliony dolarů.

"Bylo pro mě těžké být součástí něčeho, co zlehčovalo témata, která jsou pro mnoho lidí opravdovými problémy. Byl jsem placený pokrytec, protože jsem s tím nesouhlasil, ale stále jsem to dělal," řekl v rozhovoru pro server KHOU. Angus studuje v Coloradu a svůj život zasvětil víře v boha.

Miliony dolarů vyměnil za víru
Miliony dolarů vyměnil za víru | Video: Profimédia.cz/YouTube

V zarostlém mladíkovi s plnovousem by dnes již obtloustlé dítě ze sitcomu už nikdo nehledal. Angus se stal zbožným člověkem a členem Církve adventistů sedmého dne. Pracuje také pro World Harvest Outreach Church v Houstonu.

Postava Jakea Harpera ale není jediná, se kterou se museli diváci v poslední době rozloučit. V loňském roce odešel i Charlie Sheen, kterého nahradil herec Ashton Kutcher.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Nezaměstnanost stoupla v minulém měsíci na 3,8 procenta, bez práce bylo nejvíce lidí za listopad od roku 2016

Nezaměstnanost v listopadu stoupla z říjnových 3,7 procenta na 3,8 procenta, uvedla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Bez práce bylo 274 526 lidí, nejvíc za listopad od roku 2016.

Zdroj: ČTK
Další zprávy