Jakub Prachař v roli otce: Jak vychovává nevlastního syna?

jaz, PR
18. 3. 2014 13:57
Herec Jakub Prachař se vydal na projekci svého nového filmu do Nízkých Tater a prozradil, jak to má s výchovou svého nevlastního syna i plánů do budoucna.
Jakub Prachař
Jakub Prachař | Foto: Tatry mountain resorts

Jakub Prachař se před rokem oženil s modelkou Agátou Hanychovou, která má z předchozího vztahu syna Kryšpína. To Jakubovi evidentně stačí, protože dalšího potomka neplánuje.

"Jakub chtěl vždycky dítě až po třicítce, ale díky tomu, že si našel partnerku s dítětem, tak to přišlo dříve, je ale šťastný," uvedl nejmenovaný zdroj z Prachařova okolí.

"Snažím se, abych Kryšpína moc nez****il, některé věci nechávám i na něm," prozradil herec, který o víkendu v Jasné představil svůj nový film 10 pravidel jak sbalit holku.

Projekce nové české komedie se konala v kongresové hale v Grand Jasná, kde nechyběl ani režisér snímku Karel Janáček. Ve filmu si dále objeví Matouš Ruml, Miroslav Donutil, Jan Dolanský, Tereza Nvotová, Kristína Svarisnká a další. Premiéra se bude konat už 20. března.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 21 minutami

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra, řekl nastupující prezident Joe Biden

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra a budou posilovat vztahy se svými spojenci v oblasti Atlantiku a Pacifiku. Nehodlají přitom vstupovat do zbytečných konfliktů. Na tiskové konferenci to v úterý řekl nastupující prezident USA Joe Biden, který rovněž potvrdil nominaci Antonyho Blinkena do funkce ministra zahraničí ve své vládě.

Biden také označil za jedno ze zásadních témat své administrativy boj s klimatickými změnami, který bude mít na starosti bývalý šéf americké diplomacie John Kerry. V nastupující vládě bude mít pozici na úrovni ministra, poznamenal demokrat Biden, který podle projekcí médií porazil ve volbách současnou republikánskou hlavu státu Donalda Trumpa.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 27 minutami

Pensylvánie a Nevada potvrdily výsledky voleb, vyhrál Biden

Demokratický kandidát Joe Biden se oficiálně stal vítězem prezidentských voleb v Pensylvánii. V úterý to oznámil guvernér tohoto amerického státu Tom Wolf, informují agentury. Také nejvyšší soud státu Nevady schválil výsledky voleb, podle nichž vítězství patří Bidenovi.

Podle oficiálních výsledků získal Biden spolu s kandidátkou na viceprezidentku Kamalou Harrisovou v Pensylvánii 3,46 milionu hlasů, současný prezident Donald Trump spolu se svým viceprezidentem Mikem Pencem 3,38 milionů hlasů, libertariánku Joanne Jorgensenovou podpořilo 79 000.

Těsným vítězstvím v Pensylvánii získal Biden na svou stranu 20 volitelů, což z tohoto státu dělá jedno z klíčových míst souboje o Bílý dům. Pro vítězství v něm musí kandidát získat 270 z celkem 538 volitelských hlasů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy