Jakub Prachař v roli otce: Jak vychovává nevlastního syna?

jaz, PR
18. 3. 2014 13:57
Herec Jakub Prachař se vydal na projekci svého nového filmu do Nízkých Tater a prozradil, jak to má s výchovou svého nevlastního syna i plánů do budoucna.
Jakub Prachař
Jakub Prachař | Foto: Tatry mountain resorts

Jakub Prachař se před rokem oženil s modelkou Agátou Hanychovou, která má z předchozího vztahu syna Kryšpína. To Jakubovi evidentně stačí, protože dalšího potomka neplánuje.

"Jakub chtěl vždycky dítě až po třicítce, ale díky tomu, že si našel partnerku s dítětem, tak to přišlo dříve, je ale šťastný," uvedl nejmenovaný zdroj z Prachařova okolí.

"Snažím se, abych Kryšpína moc nez****il, některé věci nechávám i na něm," prozradil herec, který o víkendu v Jasné představil svůj nový film 10 pravidel jak sbalit holku.

Projekce nové české komedie se konala v kongresové hale v Grand Jasná, kde nechyběl ani režisér snímku Karel Janáček. Ve filmu si dále objeví Matouš Ruml, Miroslav Donutil, Jan Dolanský, Tereza Nvotová, Kristína Svarisnká a další. Premiéra se bude konat už 20. března.

 

Právě se děje

před 28 minutami

V Ostravě vykolejila tramvaj po srážce s autem, dva lidé jsou zranění

Dva lidé v pátek utrpěli zranění při srážce tramvaje a osobního auta v Ostravě. Oba zranění byli v automobilu. Tramvaj po nehodě vykolejila, řekli mluvčí Dopravního podniku Ostrava Karolína Rycková a mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Policejní mluvčí Soňa Štětínská řekla, že řidič auta zřejmě tramvaji nedal přednost při odbočování. Policisté zjišťují okolnosti nehody a žádají svědky, aby se přihlásili. Zraněnými byli osmašedesátiletá žena a sedmačtyřicetiletý muž. "Žena utrpěla lehké zranění hlavy. Muž měl těžší zranění v oblasti zad a podezření na otřes mozku," řekl Humpl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy