Nightwork se dávají znovu dohromady. Na jeden koncert

PR, red
3. 3. 2014 13:51
Nightwork se v minulém roce dohodli, že si od sebe dají na neurčito dobu pauzu, během které se budou věnovat rodinám a vlastním kariérám. Stále ale mají nesplněné resty.
Koncert Nightwork v pražské ZOO- Vojta dyk
Koncert Nightwork v pražské ZOO- Vojta dyk | Foto: Bleskově

Praha - Dopředu nasmlouvané závazky se musí plnit, i když už spolu kapela Nightwork nějaký ten čas nehraje. Ještě v době aktivního koncertování kývla na nabídku zahrát si v zahraničí, a proto se alespoň pro tuto příležitost dává opět dohromady a vyráží do rakouských Alp.

"Jelikož držíme své slovo, tak i přes naši odstávku voskujeme skluznice, balíme zateplené tepláky a těšíme se na viděnou a hlavně na slyšenou 29. března na sjezdovce v rakouském Innerkrems," napsala kapela fanouškům na sociální síť.

Koncert k příležitosti rozloučení se zimní sezónou pořádá rádio Frekvence 1 a alpské středisko promění od 26. do 30. března na centrum české zábavy.

Kromě Nightwork totiž zahrají Chinaski, Marek Ztracený a řada českých DJs.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D11 z Hradce do Jaroměře se autům otevře 17. prosince

Dokončovaný úsek dálnice D11 z Hradce Králové do Jaroměře se motoristům otevře 17. prosince. Stát bude 4,1 miliardy korun bez DPH. Jde o největší současnou stavbou na území Královéhradeckého kraje, řekl ředitel Ředitelství silnic a dálnic Radek Mátl. Na úseku u Smiřic se v sobotu konal den otevřených dveří.

"Za necelé tři měsíce po dálnici budou jezdit auta. Diskutujeme dnes s lidmi přípravy silnic. Je to samozřejmě trochu sebeprezentace, ale chceme ukázat, že příprava a stavba dálnice není jednoduchá," řekl Mátl.

Stavba je rozdělena na dva úseky z Hradce Králové do Smiřic a ze Smiřic do Jaroměře. Stavba trasy do Jaroměře začala v dubnu 2019, z Hradce do Smiřic se buduje od února 2019.

"My jsme dokonce zrychlili, stavba se měla otevírat až v příštím roce během průběhu léta, podařilo se nám se zhotovitelem vyjednat zkrácení lhůty o osm měsíců. Příprava dálnice trvá daleko déle, to jsou někdy i desítky let," řekl Mátl. Šest až deset let příprava podle Mátla zabere vždycky.

D11 z Prahy do Hradce Králové a na státní hranici s Polskem začal stát budovat v roce 1978 a od roku 2017 dálnice končí v Hradci Králové. Z plánovaných 154 kilometrů dálnice se jezdí zhruba po 91 km. Stavba z Hradce do Jaroměře navazuje na úsek dálnice z Hradce Králové, měří 22,4 kilometru. Vede podél současné silnice první třídy na Jaroměř a Náchod. Za Jaroměří se napojí na silnici I/37.

Zdroj: ČTK
Další zprávy