reklama
 
 

Paparazziové vnikli na Clooneyho pozemek a vyfotili jeho dvojčata. Ohánějí se veřejným zájmem

31. 7. 2017
Senzacechtiví fotografové se minulý týden vloupali na pozemek manželů Clooneyových a zvenčí vyfotili jejich novorozená dvojčata Ellu a Alexandra. Herec George Clooney francouzskému bulvárnímu deníku Voici hrozí žalobou za narušení soukromí a bezpečnosti. Zástupci časopisu argumentují tím, že snímky si žádala veřejnost, která sleduje život herce dlouhé roky. Šlo tak prý o veřejný zájem.

Americký herec George Clooney pohrozil francouzskému bulvárnímu časopisu Voici žalobou za to, že zveřejnil fotky jeho novorozených dvojčat.

"Během minulého týdne fotografové z magazínu Voici přelezli plot, vyšplhali na strom a fotografovali naše děti v našem domě," sdělil veřejnosti Clooney. 

Manželka herce Amal Clooneyová, která působí jako právnička v oblasti lidských práv, porodila děti letos v červnu v Londýně.

Časopis: Fotky si žádala veřejnost

Snímky měli senzacechtiví paparazzi pořídit v jejich italském domě u Comského jezera. Magazín otiskl údajně úplně první fotky dvojčat Elly a Alexandra v pátek. A uvedl, že šlo o poptávku veřejnosti.

"Fotografové, agentura i časopis budou stíháni dle zákona. Bezpečnost našich dětí to vyžaduje," nechal se slyšet Clooney. Voici na svou obranu uvedlo, že lidé herce milují a sledují jeho život roky.

"Narození jejich dvojčat Elly a Alexandra bylo také velmi komentováno, jimi samotnými a jejich rodinami," zveřejnil sdělení časopis. Stojí si také za tím, že fotky neohrožují herce, jeho ženu, ani jeho děti.

Jedna z uživatelek na Twitteru například poznamenala, že George Clooney je prostě naštvaný za to, že jej fotografové zachytili jako taťku.

autor: Magazín | 31. 7. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama