reklama
 
 

Georgi Clooneymu s manželkou se narodila dvojčata, pojmenovali je Ella a Alexander

6. 6. 2017
Americkému herci Georgi Collenymu a jeho manželce Amal se narodila dvojčata Ella a Alexander, informovala agentura AP. Dětem se podle prohlášení Clooneyových daří dobře a jsou zdravé, jen otec si musel vzít léky na uklidnění.

Londýn - Americkému herci Georgi Clooneymu a jeho ženě Amal se v úterý narodila dvojčata, holčička se jmenuje Ella a chlapec Alexander. Clooneyová rodila v Londýně, napsala agentura AP.

Manželé ve společném prohlášení uvedli, že dětem se daří dobře a jsou zdravé. "George si vzal léky na uklidnění a do několika dní by měl být v pořádku," citovala AP z prohlášení.

Šestapadesátiletý Clooney se se známou libanonskou právničkou, mladší o 17 let, oženil v roce 2014 v Benátkách. Clooneyová, která se za svobodna jmenovala Alamuddinová, je absolventkou Oxfordské univerzity a specializuje se na lidská práva.

V minulosti zastupovala například zakladatele serveru WikiLeaks Juliana Assange nebo bývalou ukrajinskou premiérku Juliji Tymošenkovou. Narodila se v Libanonu, ale když jí byly tři roky, odstěhovala se s ní rodina do Británie.

V Británii také podle dřívějších zpráv chtějí Clooneyovi své děti vychovávat.

autor: ČTK | 6. 6. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama