Angelina Jolie promluvila otevřeně o rozvodu s Pittem. Každý večer přemýšlí, zda je dobrou matkou

Magazín Magazín
27. 7. 2017 11:41
Poté co Brad Pitt v květnovém čísle časopisu GQ Style otevřeně promluvil o svém rozchodu s Angelinou Jolie, byla řada na herečce. Magazín Vanity Fair ji proto vyzpovídal, jak žije skoro rok po rozvodu a jak zvládá východu svých šesti dětí, které jí byly svěřeny do péče.
Angelina Jolie.
Angelina Jolie. | Foto: Reuters

Hollywoodská herečka Angelina Jolie promluvila pro americký magazín Vanity Fair o svém životě po rozvodu s Bradem Pittem.

Hvězdný pár se rozvedl v září 2016 kvůli "neslučitelným rozdílům". Jolie pro magazín uvedla, že loňské léto bylo pro jejich početnou rodinou složité.

Dvaačtyřicetiletá herečka a jejích šest dětí se nedávno přestěhovaly do obrovského domu v Los Angeles, kde si zvykají na život bez Brada Pitta. "Byly to těžké časy, snažíme se zase nadechnout. Tenhle dům je pro nás velký skok kupředu a všichni se snažíme uzdravit naši rodinu," nechala se slyšet Jolie.

Již v únoru herečka promluvila v pořadu Good Morning America o rozchodu hvězdného dua Pitt-Jolie, kterému se v zámoří přezdívalo Brangelina.

Zopakovala tehdy, že vždycky budou rodina. Teď, téměř půl roku poté, vybírá slova o Pittovi a rodině poněkud obezřetněji. "Věci se zhoršily," uvedla prvně pro Vanity Fair. A pak se opravila: "Nechtěla jsem použít to slovo… Věci se staly obtížnými."

Život bez Pitta

Problémy mezi herci údajně vyvrcholily při loňském sporu v soukromém letadle. Jedno z videí mělo ukazovat vášnivou hádku, a dokonce přetlačování Jolie s Pittem. Jejich nejstarší syn Maddox měl do boje vstoupit a zasáhnout. Ačkoliv nebylo ohlášeno žádné fyzické násilí, Pitt čelil obvinění z týrání dětí, které bylo později zastaveno.

Jolie neposkytla více podrobností s tím, že nechce řešit rozchod "kvůli dětem". Ale dodala, že Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox se snaží jít dál a že je na ně velmi hrdá. "Byli velmi stateční," sdělila.

Vanity Fair píše, že se herečka snaží skloubit svou hereckou kariéru se starostí o rodinu a humanitární prací.

Údajně chtěla urovnat také věci se svým slavným odcizeným otcem Jonem Voightem, aby mohl trávit čas s dětmi.

Kurzy vaření a přemýšlení nad rolí matky

Jako každá svobodná matka se i Jolie podle autorky textu snaží udržet věci pohromadě a dělat to nejlepší pro své děti. "Chci jen udělat pořádnou snídani a udržet dům v chodu. To je moje vášeň. A na žádost svých dětí chodím na kurzy vaření. Když chodím v noci spát, myslím si: Odvedla jsem jako matka dobrou práci nebo to byl průměrný den?" popsala svůj současný život Jolie.

Herečka v současné době pracuje na novém filmu pro internetového filmového distributora Netflix o kambodžské genocidě.

Brad Pitt se otevřeně rozpovídal o svém pohledu na odloučení s herečkou a jejich dětmi v květnovém GQ Style. V rozhovoru tehdy přiznal, že skončil s pitím alkoholu. 

Hvězdný pár spolu žil od roku 2005. Jsou biologickými rodiči tří ze svých šesti dětí: Shiloh a dvojčat Knoxe a Vivienne. Maddoxe, Paxe a Zaharu adoptovali.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 4 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy