Angelina Jolie promluvila otevřeně o rozvodu s Pittem. Každý večer přemýšlí, zda je dobrou matkou

Magazín Magazín
27. 7. 2017 11:41
Poté co Brad Pitt v květnovém čísle časopisu GQ Style otevřeně promluvil o svém rozchodu s Angelinou Jolie, byla řada na herečce. Magazín Vanity Fair ji proto vyzpovídal, jak žije skoro rok po rozvodu a jak zvládá východu svých šesti dětí, které jí byly svěřeny do péče.
Angelina Jolie.
Angelina Jolie. | Foto: Reuters

Hollywoodská herečka Angelina Jolie promluvila pro americký magazín Vanity Fair o svém životě po rozvodu s Bradem Pittem.

Hvězdný pár se rozvedl v září 2016 kvůli "neslučitelným rozdílům". Jolie pro magazín uvedla, že loňské léto bylo pro jejich početnou rodinou složité.

Dvaačtyřicetiletá herečka a jejích šest dětí se nedávno přestěhovaly do obrovského domu v Los Angeles, kde si zvykají na život bez Brada Pitta. "Byly to těžké časy, snažíme se zase nadechnout. Tenhle dům je pro nás velký skok kupředu a všichni se snažíme uzdravit naši rodinu," nechala se slyšet Jolie.

Již v únoru herečka promluvila v pořadu Good Morning America o rozchodu hvězdného dua Pitt-Jolie, kterému se v zámoří přezdívalo Brangelina.

Zopakovala tehdy, že vždycky budou rodina. Teď, téměř půl roku poté, vybírá slova o Pittovi a rodině poněkud obezřetněji. "Věci se zhoršily," uvedla prvně pro Vanity Fair. A pak se opravila: "Nechtěla jsem použít to slovo… Věci se staly obtížnými."

Život bez Pitta

Problémy mezi herci údajně vyvrcholily při loňském sporu v soukromém letadle. Jedno z videí mělo ukazovat vášnivou hádku, a dokonce přetlačování Jolie s Pittem. Jejich nejstarší syn Maddox měl do boje vstoupit a zasáhnout. Ačkoliv nebylo ohlášeno žádné fyzické násilí, Pitt čelil obvinění z týrání dětí, které bylo později zastaveno.

Jolie neposkytla více podrobností s tím, že nechce řešit rozchod "kvůli dětem". Ale dodala, že Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox se snaží jít dál a že je na ně velmi hrdá. "Byli velmi stateční," sdělila.

Vanity Fair píše, že se herečka snaží skloubit svou hereckou kariéru se starostí o rodinu a humanitární prací.

Údajně chtěla urovnat také věci se svým slavným odcizeným otcem Jonem Voightem, aby mohl trávit čas s dětmi.

Kurzy vaření a přemýšlení nad rolí matky

Jako každá svobodná matka se i Jolie podle autorky textu snaží udržet věci pohromadě a dělat to nejlepší pro své děti. "Chci jen udělat pořádnou snídani a udržet dům v chodu. To je moje vášeň. A na žádost svých dětí chodím na kurzy vaření. Když chodím v noci spát, myslím si: Odvedla jsem jako matka dobrou práci nebo to byl průměrný den?" popsala svůj současný život Jolie.

Herečka v současné době pracuje na novém filmu pro internetového filmového distributora Netflix o kambodžské genocidě.

Brad Pitt se otevřeně rozpovídal o svém pohledu na odloučení s herečkou a jejich dětmi v květnovém GQ Style. V rozhovoru tehdy přiznal, že skončil s pitím alkoholu. 

Hvězdný pár spolu žil od roku 2005. Jsou biologickými rodiči tří ze svých šesti dětí: Shiloh a dvojčat Knoxe a Vivienne. Maddoxe, Paxe a Zaharu adoptovali.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Při havárii vrtulníku přišel o život miliardář a politik Olivier

Při havárii vrtulníku přišel o život miliardář a politik Olivier Dassault. S odvoláním na parlamentní zdroje a vyšetřovatele to uvedla agentura AFP.

před 51 minutami

Ingebritsen má z atletického HME double, vyhrál i trojku

Nor Jakob Ingebrigtsen po triumfu na 1500 metrů vyhrál na atletickém halovém mistrovství Evropy i závod na 3000 metrů. Dvacetiletému běžci se v Toruni povedl podobný double jako na venkovním ME 2018 v Berlíně, kde vyhrál závody na 1500 a 5000 metrů.

Díky zrychlení v závěru Ingebritsen vyhrál nejdelší halový závod v osobním rekordu 7:48,20. Na trojce obhájil titul z předloňského HME v Glasgow, kde na patnáctistovce nestačil na Poláka Marcina Lewandowského. Toho letos porazil.

Na halový evropský trůn v sedmiboji se vrátil nejlepší vícebojař současnosti Kévin Mayer. Devětadvacetiletý Francouz nasbíral 6392 bodů, čímž zaostal o 87 bodů za svým evropským rekordem z HME 2017 v Bělehradu. Španělský obhájce titulu Jorge Ureňa tentokrát získal stříbro (6158), bronz zůstal v Polsku zásluhou osobního rekordu Pawla Wiesiolka (6133).

Titul na 60 metrů překážek obhájila Nizozemka Nadine Visserová v nejlepším letošním světovém čase 7,77 sekundy. Zvítězila před britskými sestrami Cindy Semberovou (7,89) a Tiffany Porterovou (7,92). Třiatřicetiletá Porterová si pro medaili doběhla v roušce.

V dnešním finálovém programu se z českých atletů představí jen štafeta čtvrtkařů, která nastoupí ve složení Vít Müller, Pavel Maslák, Michal Desenský a Patrik Šorm.

Zdroj: ČTK
Další zprávy