reklama
 
 

Angelina Jolie promluvila otevřeně o rozvodu s Pittem. Každý večer přemýšlí, zda je dobrou matkou

27. 7. 2017
Poté co Brad Pitt v květnovém čísle časopisu GQ Style otevřeně promluvil o svém rozchodu s Angelinou Jolie, byla řada na herečce. Magazín Vanity Fair ji proto vyzpovídal, jak žije skoro rok po rozvodu a jak zvládá východu svých šesti dětí, které jí byly svěřeny do péče.

Hollywoodská herečka Angelina Jolie promluvila pro americký magazín Vanity Fair o svém životě po rozvodu s Bradem Pittem.

Hvězdný pár se rozvedl v září 2016 kvůli "neslučitelným rozdílům". Jolie pro magazín uvedla, že loňské léto bylo pro jejich početnou rodinou složité.

Dvaačtyřicetiletá herečka a jejích šest dětí se nedávno přestěhovaly do obrovského domu v Los Angeles, kde si zvykají na život bez Brada Pitta. "Byly to těžké časy, snažíme se zase nadechnout. Tenhle dům je pro nás velký skok kupředu a všichni se snažíme uzdravit naši rodinu," nechala se slyšet Jolie.

Již v únoru herečka promluvila v pořadu Good Morning America o rozchodu hvězdného dua Pitt-Jolie, kterému se v zámoří přezdívalo Brangelina.

Zopakovala tehdy, že vždycky budou rodina. Teď, téměř půl roku poté, vybírá slova o Pittovi a rodině poněkud obezřetněji. "Věci se zhoršily," uvedla prvně pro Vanity Fair. A pak se opravila: "Nechtěla jsem použít to slovo… Věci se staly obtížnými."

Život bez Pitta

Problémy mezi herci údajně vyvrcholily při loňském sporu v soukromém letadle. Jedno z videí mělo ukazovat vášnivou hádku, a dokonce přetlačování Jolie s Pittem. Jejich nejstarší syn Maddox měl do boje vstoupit a zasáhnout. Ačkoliv nebylo ohlášeno žádné fyzické násilí, Pitt čelil obvinění z týrání dětí, které bylo později zastaveno.

Jolie neposkytla více podrobností s tím, že nechce řešit rozchod "kvůli dětem". Ale dodala, že Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox se snaží jít dál a že je na ně velmi hrdá. "Byli velmi stateční," sdělila.

Vanity Fair píše, že se herečka snaží skloubit svou hereckou kariéru se starostí o rodinu a humanitární prací.

Údajně chtěla urovnat také věci se svým slavným odcizeným otcem Jonem Voightem, aby mohl trávit čas s dětmi.

Kurzy vaření a přemýšlení nad rolí matky

Jako každá svobodná matka se i Jolie podle autorky textu snaží udržet věci pohromadě a dělat to nejlepší pro své děti. "Chci jen udělat pořádnou snídani a udržet dům v chodu. To je moje vášeň. A na žádost svých dětí chodím na kurzy vaření. Když chodím v noci spát, myslím si: Odvedla jsem jako matka dobrou práci nebo to byl průměrný den?" popsala svůj současný život Jolie.

Herečka v současné době pracuje na novém filmu pro internetového filmového distributora Netflix o kambodžské genocidě.

Brad Pitt se otevřeně rozpovídal o svém pohledu na odloučení s herečkou a jejich dětmi v květnovém GQ Style. V rozhovoru tehdy přiznal, že skončil s pitím alkoholu. 

Hvězdný pár spolu žil od roku 2005. Jsou biologickými rodiči tří ze svých šesti dětí: Shiloh a dvojčat Knoxe a Vivienne. Maddoxe, Paxe a Zaharu adoptovali.

autor: Magazín | 27. 7. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama