Doprovází Trumpa místo manželky dvojnice? Teorie se šíří po sítích, toto video má být důkazem

Magazín Magazín
19. 10. 2017 12:17
Američtí uživatelé sociálních sítí se od pátku baví konspirační teorií, podle které se manželka amerického prezidenta Melanie Trumpová nechává občas zaskakovat dvojnicí. Podezření americké herečky Andrey Wagner Bartonové na Facebooku sdílely tisíce uživatelů. Další důkazy se objevily také na Twitteru.
Melanie Trumpová
Melanie Trumpová | Foto: ČTK

Americkým Twitterem se šíří nová konspirační teorie. Podle některých má manželka amerického prezidenta Donalda Trumpa Melanie dvojnici. Ta jej údajně doprovází na řadu veřejných akcí místo bývalé slovinské modelky.

Konspirátoři poukazují na video americké televize CNN z minulého pátku, na kterém má stát falešná Melanie Trumpová s americkým prezidentem. Na záznamu hovoří Trump o pomoci po řádění hurikánu v Portoriku.

S teorií, která se začala šířit sociálními sítěmi napříč Spojenými státy, přišla herečka Andrea Wagner Bartonová.

Podezřelý outfit i Trumpova poznámka

Uživatelé upozorňují, že outfit Trumpové se podobá vzezření filmových špiónů - trenčkot s vysokým límcem a velké tmavé sluneční brýle. Zvláštní podle nich je i to, že v tříminutovém videu Trump říká: "Moje žena Melanie, která je tady vedle mě…"

Vyhledávání spojení "dvojnice Melanie Trumpové" na Googlu vzrostlo podle serveru Inquistr během několika dní o 250 procent. Pravdou však je, že číslo zřejmě odpovídá tomu, že po této informaci dříve nikdo nepátral, napsal deník The Daily Dot

Příspěvek Bartonové byl sdílen více než stotisíckrát. A konspirační teorii se rychle šíří mezi dalšími a dalšími uživateli.

Ti sdílejí domněle usvědčující důkazy o tom, že Melanie Trumpová si občas skutečně od společnosti svého manžela odpočine a vyšle za sebe náhradnici.

Případ pro FBI

Podle některých uživatelů opustila bývalá modelka amerického prezidenta už před několika týdny.

Mnoho přispěvatelů na sociální sítě si však z konspirační teorie udělalo také legraci.

Není to poprvé, kdy se internetoví uživatelé domnívají, že Trumpova manželka má dvojnici. Před více než měsícem se zjevila teorie, že si někdejší slovinská modelka vyměnila místo se svou ochrankou.

 

Právě se děje

Další zprávy