reklama
 
 

Anketa Žebřík startuje. Láká na koncerty Müllera i Langerové

26. 1. 2015 11:40
Hlasování v hudební ankety Žebřík odstartovalo, vyhlášení proběhne 13. března v novém kulturním centru Depo2015 v Plzni.

Praha – Hudební anketa Žebřík vstoupila už do svého 23. ročníku. Během dvou měsíců se bude na stránkách Anketazebrik.cz rozhodovat o tom, kteří hudebníci převezmou 13. března toto prestižní ocenění. Dějištěm finálového večera bude areál Depo2015 v centru Plzně.

Slavnostní vyhlášení se po čtyřech letech vrátí do centra Plzně. Místem konání bude v pátek 13. března areál Depo2015.

"Vyhlášení Žebříku bude současně první velkou hudební akcí Depa2015. V Plzni takový kulturní prostor citelně chybí, a tak jsem rád, že jej uvedeme do provozu právě Žebříkem. Při této příležitosti chystáme nejatraktivnější a současně i nejnákladnější finálový večer v celé dvacetileté historii," prozrazuje ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec.   

Večer budou moderovat Bára Poláková a Tomáš Hanák.

Koncertně se poprvé na finále Žebříku představí Richard Müller – po delší době s kompletní kapelou, složenou ze slovenských hudebníků, a s výběrem svých největších hitů. Půjde o jeden z mála Müllerových koncertů v tomto období, turné totiž chystá až na podzim.

Večer rovněž zahraje Aneta Langerová, Ondřej Brzobohatý či slovenská punkrocková kapela Inekafe.

V lednu mohou fanoušci hlasovat na webu www.anketazebrik.cz pro své favority v celkem deseti kategoriích. Ve druhém kole, které potrvá celý únor, se pak utká o přízeň fanoušků pět nominovaných v každé kategorii.

autoři: TZ, Magazín | 26. 1. 2015 11:40

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama