Marilyn Monroe dováděla kolegy k šílenství. Primitivní scéna se kvůli ní točila věky

eri eri
24. 4. 2021 18:45
"Když si tě nevezme, nepřevezla jsi ty jeho, ale on tebe," zní jedna z pouček modelek, které se usídlily na prestižní newyorské adrese, aby získaly zámožné manžele. Sledujte v pořadu Historky z placu, jak natáčení komedie Jak si vzít milionáře vypadalo, včetně náročné spolupráce s Marilyn Monroe.
Ze tří zlatokopek měly být rivalky na život a na smrt. Nad Marylin se ale nakonec slitovaly | Video: Aktuálně.cz, Bontonfilm
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 30 minutami

Twitter zavede funkci spropitného celosvětově, platby přijme i v bitcoinech

Internetová sociální síť Twitter se rozhodla rozšířit funkci, která uživatelům umožňuje jednoduše zasílat peníze autorům příspěvků, aby tak ocenili jejich činnost. Funkce spropitného s označením Tip Jar (sklenice na spropitné) bude nově dostupná celosvětově a platby bude přijímat i v bitcoinech. Twitter to oznámil ve čtvrtek. Firma tak chce držet krok s provozovateli jako Patreon, kteří funkci také nabízejí.

Twitter novou funkci od května testoval. Peníze jejím prostřednictvím mohli posílat všichni uživatelé, přijímat je ale byla schopna pouze skupina vybraných uživatelů, která zahrnovala například novináře, experty a zástupce neziskových organizací. Tato skupina by se však měla časem rozšiřovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy