Posedlost jednou částí ženského těla. Pulp Fiction potvrdila Tarantinovu úchylku

Kultovní snímek Pulp Fiction, který Quentin Tarantino natočil už před 27 lety, s definitivní platností potvrdil jeho posedlost jistou částí ženského těla. Scéna, kdy jeden z mafiánů zachraňuje předávkovanou kmotrovu ženu, klame diváka. Kdo roli odmítl, protože by se musel zúčastnit análního znásilnění? Sledujte nový pořad Aktuálně.cz Historky z placu.
Posedlost jednou částí ženského těla. Pulp Fiction definitivně potvrdila Tarantinovu úchylku | Video: Video
 

Právě se děje

před 14 minutami

Zelení jsou v průzkumu nejsilnější německou stranou, strana Merkelové ztrácí

Zelení se po nominaci spolupředsedkyně Annaleny Baerbockové kandidátkou na kancléřku stali jasně nejsilnější politickou stranou v Německu. Hlas by jim podle aktuálního průzkumu Trendbarometer televize RTL dalo 28 procent voličů. Vládní konzervativní unie CDU/CSU dosluhující kancléřky Angely Merkelové, která byla dosud vůdčí parlamentní silou, se propadla na druhé místo s 21 procenty hlasů.

Ještě před týdnem unie v tomto průzkumu vedla, nyní si ale pohoršila o sedm procentních bodů. Koalici CDU/CSU tak po rozhodnutí, že kancléřským kandidátem bude předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) Armin Laschet, čeká úkol získat zpět důvěru voličů. Čas mají do 26. září, kdy Němci vyberou nové složení Spolkového sněmu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy