Kolářová se při natáčení Kulového blesku ukázkově "odbourala". Scéna ve filmu zůstala

Nekonečné couvání stěhovacího vozu a scéna s osamoceným klavírem. To jsou dvě pasáže, které by Zdeněk Svěrák z filmu Kulový blesk rád vystřihl. Režisér Ladislav Smoljak na nich ale trval, a tak Svěrák u těchto scének tiše trpí dodnes. Jinak je to ale podle něj bravurně natočený film. Sledujte Historky z placu o dnes už legendární české hořké komedii Kulový blesk.
Historky z placu Kulový blesk | Video: Aktuálně.cz, Bohemia MP
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Kandidát na ministra zahraničí Kulhánek jednal s Babišem, sdělil mu své priority

Kandidát na ministra zahraničních věcí Jakub Kulhánek (ČSSD) ve čtvrtek ráno zhruba 45 minut jednal na úřadu vlády s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Své priority v úřadu chce nejdřív sdělit předsedovi vlády, řekl při příchodu. Po jednání s Babišem se novinářům vyhnul. Odpoledne Kulhánka na zámku v Lánech přijme prezident Miloš Zeman.

"Jak jsem se vyjadřoval pro média už předtím, nejdříve si chci promluvit s panem premiérem a s panem prezidentem," řekl Kulhánek. Náměstek ministra vnitra Kulhánek je druhou volbou vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) na ministra zahraničí, když se v úterý do čela úřadu odmítl vrátit Lubomír Zaorálek (ČSSD).

Zdroj: ČTK
Další zprávy