Hrdinové Zkrocené hory se vášnivě líbali i mimo plac. Z důvodu, který byste nečekali

Hlavní roli v milostném příběhu dvou mladých mužů před více než 15 lety odmítli Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Matt Damon. Pro Anne Hathawayovou to byl zase rok, kdy se musela vypořádat s natáčením nahých scén, a podařilo se. V Číně byl film zakázán, a tak se stal jedním z nejšířenějších ilegálních titulů na čínském trhu domácího videa. Sledujte nový pořad Aktuálně.cz Historky z placu.
Historky z placu Zkrocená hora | Video: Video
 

Právě se děje

před 24 minutami

Zelení jsou v průzkumu nejsilnější německou stranou, strana Merkelové ztrácí

Zelení se po nominaci spolupředsedkyně Annaleny Baerbockové kandidátkou na kancléřku stali jasně nejsilnější politickou stranou v Německu. Hlas by jim podle aktuálního průzkumu Trendbarometer televize RTL dalo 28 procent voličů. Vládní konzervativní unie CDU/CSU dosluhující kancléřky Angely Merkelové, která byla dosud vůdčí parlamentní silou, se propadla na druhé místo s 21 procenty hlasů.

Ještě před týdnem unie v tomto průzkumu vedla, nyní si ale pohoršila o sedm procentních bodů. Koalici CDU/CSU tak po rozhodnutí, že kancléřským kandidátem bude předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) Armin Laschet, čeká úkol získat zpět důvěru voličů. Čas mají do 26. září, kdy Němci vyberou nové složení Spolkového sněmu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy