Práce snů. Warner Bros nabízí mudlům práci ve skutečných Bradavicích Harryho Pottera

Magazín Magazín
20. 9. 2017 14:53
Londýnské studio Warner Bros shání mudlovské pomocníky do světa Harryho Pottera. V atrakci s názvem "The Making of Harry Potter" obsazují pozice průvodce, péče o zákazníky, prodejce či skladník. Vybraní šťastlivci se budou pohybovat v Příčné ulici či v bradavickém Velkém sále. Při vstupu do práce nebudou muset procházet nástupištěm 9 a 3/4, Bradavice se nacházejí ve studiu na okraji Londýna.
Příčná ulice ve filmových studiích Harryho Pottera.
Příčná ulice ve filmových studiích Harryho Pottera. | Foto: Shutterstock

Pokud jste fanoušci Harryho Pottera, oprašte svůj životopis. Producentská společnost Warner Bros. totiž shání do svých řad kandidáty, kteří by se rádi na celý den ponořili do světa kouzel ve Warner Bros studiu Harryho Pottera. O nabídce práce napsal server Travel and Leisure.

Šťastní mudlové, které přijmou, se v atrakci The Making of Harry Potter na okraji Londýna v Leavesdenu budou starat o příchozí návštěvníky. Noví pracovníci se ocitnou mezi pečlivě propracovanými interiéry a rekvizitami, nádhernými kostýmy a speciálními efekty používanými v celé filmové sérii.

Příčná ulice i Velký sál v Bradavicích

Mezi atrakcemi studia jsou plnohodnotná Příčná ulice, Velký sál v Bradavicích s více než devíti stovkami nádob plných bizarních objektů či kancelář profesorky Dolores Umbridgeové.

Pokud vás nabídka zaujala, musíte si pospíšit. Studio potřebuje fanoušky Harryho Pottera již tuto sobotu pro pomoc s prodejem drobných předmětů či do skladu.

Vybraní pomocníci se budou starat o návštěvníky a otestují jejich znalosti z knih o Harry Potterovi a provedou je kouzelným světem.

Ti, kteří se budou chtít přihlásit na další pozice, třeba pomocníka ve skladu nebo prodeji, musí mít platný britský řidičských průkaz.

Nemusíte ale zoufat, studia jsou běžně otevřená veřejnosti. A můžete se do nich dostat  vlakem z londýnského nádraží Euston či autobusového nádraží Watson Junction.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

České basketbalistky zahájily boje o ME výhrou v Itálii

České basketbalistky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2021 vítězstvím 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie. Další zápas čeká výběr trenéra Štefana Svitka v neděli, kdy v pražské hale Královka nastoupí proti Rumunsku.

Nejlepší střelkyní hostujícího celku byla v Cagliari s 15 body Julia Reisingerová, 11 bodů přidala Kia Vaughnová a český tým tak úspěšně vykročil za čtrnáctou účastí na mistrovství Evropy za sebou. Na šampionát postoupí vítězové devíti kvalifikačních skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Kvalifikace basketbalistek o postup na mistrovství Evropy 2021 - skupina D:

Itálie - ČR 52:62 (19:16, 29:33, 41:44)

Nejvíce bodů: Zandalasiniová 16, Dottová 13, Bestagnová 10 - Reisingerová 15, Vaughnová 11, Elhotová 9. Fauly: 14:16. Trestné hody: 13/6 - 8/7. Trojky: 4:3. Doskoky: 35:47.

Rumunsko - Dánsko 70:55 (39:29).

Další zprávy