Práce snů. Warner Bros nabízí mudlům práci ve skutečných Bradavicích Harryho Pottera

Magazín Magazín
20. 9. 2017 14:53
Londýnské studio Warner Bros shání mudlovské pomocníky do světa Harryho Pottera. V atrakci s názvem "The Making of Harry Potter" obsazují pozice průvodce, péče o zákazníky, prodejce či skladník. Vybraní šťastlivci se budou pohybovat v Příčné ulici či v bradavickém Velkém sále. Při vstupu do práce nebudou muset procházet nástupištěm 9 a 3/4, Bradavice se nacházejí ve studiu na okraji Londýna.
Příčná ulice ve filmových studiích Harryho Pottera.
Příčná ulice ve filmových studiích Harryho Pottera. | Foto: Shutterstock

Pokud jste fanoušci Harryho Pottera, oprašte svůj životopis. Producentská společnost Warner Bros. totiž shání do svých řad kandidáty, kteří by se rádi na celý den ponořili do světa kouzel ve Warner Bros studiu Harryho Pottera. O nabídce práce napsal server Travel and Leisure.

Šťastní mudlové, které přijmou, se v atrakci The Making of Harry Potter na okraji Londýna v Leavesdenu budou starat o příchozí návštěvníky. Noví pracovníci se ocitnou mezi pečlivě propracovanými interiéry a rekvizitami, nádhernými kostýmy a speciálními efekty používanými v celé filmové sérii.

Příčná ulice i Velký sál v Bradavicích

Mezi atrakcemi studia jsou plnohodnotná Příčná ulice, Velký sál v Bradavicích s více než devíti stovkami nádob plných bizarních objektů či kancelář profesorky Dolores Umbridgeové.

Pokud vás nabídka zaujala, musíte si pospíšit. Studio potřebuje fanoušky Harryho Pottera již tuto sobotu pro pomoc s prodejem drobných předmětů či do skladu.

Vybraní pomocníci se budou starat o návštěvníky a otestují jejich znalosti z knih o Harry Potterovi a provedou je kouzelným světem.

Ti, kteří se budou chtít přihlásit na další pozice, třeba pomocníka ve skladu nebo prodeji, musí mít platný britský řidičských průkaz.

Nemusíte ale zoufat, studia jsou běžně otevřená veřejnosti. A můžete se do nich dostat  vlakem z londýnského nádraží Euston či autobusového nádraží Watson Junction.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 16 minutami

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra, řekl nastupující prezident Joe Biden

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra a budou posilovat vztahy se svými spojenci v oblasti Atlantiku a Pacifiku. Nehodlají přitom vstupovat do zbytečných konfliktů. Na tiskové konferenci to v úterý řekl nastupující prezident USA Joe Biden, který rovněž potvrdil nominaci Antonyho Blinkena do funkce ministra zahraničí ve své vládě.

Biden také označil za jedno ze zásadních témat své administrativy boj s klimatickými změnami, který bude mít na starosti bývalý šéf americké diplomacie John Kerry. V nastupující vládě bude mít pozici na úrovni ministra, poznamenal demokrat Biden, který podle projekcí médií porazil ve volbách současnou republikánskou hlavu státu Donalda Trumpa.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 22 minutami

Pensylvánie a Nevada potvrdily výsledky voleb, vyhrál Biden

Demokratický kandidát Joe Biden se oficiálně stal vítězem prezidentských voleb v Pensylvánii. V úterý to oznámil guvernér tohoto amerického státu Tom Wolf, informují agentury. Také nejvyšší soud státu Nevady schválil výsledky voleb, podle nichž vítězství patří Bidenovi.

Podle oficiálních výsledků získal Biden spolu s kandidátkou na viceprezidentku Kamalou Harrisovou v Pensylvánii 3,46 milionu hlasů, současný prezident Donald Trump spolu se svým viceprezidentem Mikem Pencem 3,38 milionů hlasů, libertariánku Joanne Jorgensenovou podpořilo 79 000.

Těsným vítězstvím v Pensylvánii získal Biden na svou stranu 20 volitelů, což z tohoto státu dělá jedno z klíčových míst souboje o Bílý dům. Pro vítězství v něm musí kandidát získat 270 z celkem 538 volitelských hlasů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy