Práce snů. Warner Bros nabízí mudlům práci ve skutečných Bradavicích Harryho Pottera

Magazín Magazín
20. 9. 2017 14:53
Londýnské studio Warner Bros shání mudlovské pomocníky do světa Harryho Pottera. V atrakci s názvem "The Making of Harry Potter" obsazují pozice průvodce, péče o zákazníky, prodejce či skladník. Vybraní šťastlivci se budou pohybovat v Příčné ulici či v bradavickém Velkém sále. Při vstupu do práce nebudou muset procházet nástupištěm 9 a 3/4, Bradavice se nacházejí ve studiu na okraji Londýna.
Příčná ulice ve filmových studiích Harryho Pottera.
Příčná ulice ve filmových studiích Harryho Pottera. | Foto: Shutterstock

Pokud jste fanoušci Harryho Pottera, oprašte svůj životopis. Producentská společnost Warner Bros. totiž shání do svých řad kandidáty, kteří by se rádi na celý den ponořili do světa kouzel ve Warner Bros studiu Harryho Pottera. O nabídce práce napsal server Travel and Leisure.

Šťastní mudlové, které přijmou, se v atrakci The Making of Harry Potter na okraji Londýna v Leavesdenu budou starat o příchozí návštěvníky. Noví pracovníci se ocitnou mezi pečlivě propracovanými interiéry a rekvizitami, nádhernými kostýmy a speciálními efekty používanými v celé filmové sérii.

Příčná ulice i Velký sál v Bradavicích

Mezi atrakcemi studia jsou plnohodnotná Příčná ulice, Velký sál v Bradavicích s více než devíti stovkami nádob plných bizarních objektů či kancelář profesorky Dolores Umbridgeové.

Pokud vás nabídka zaujala, musíte si pospíšit. Studio potřebuje fanoušky Harryho Pottera již tuto sobotu pro pomoc s prodejem drobných předmětů či do skladu.

Vybraní pomocníci se budou starat o návštěvníky a otestují jejich znalosti z knih o Harry Potterovi a provedou je kouzelným světem.

Ti, kteří se budou chtít přihlásit na další pozice, třeba pomocníka ve skladu nebo prodeji, musí mít platný britský řidičských průkaz.

Nemusíte ale zoufat, studia jsou běžně otevřená veřejnosti. A můžete se do nich dostat  vlakem z londýnského nádraží Euston či autobusového nádraží Watson Junction.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 hodinami

Mönchengladbach podlehl Schalke a může přijít o druhé místo

Na úvod jarní části německé fotbalové ligy zvítězilo Schalke 04 nad Mönchengladbachem 2:0. Poražená Borussia promarnila šanci na posun do čela tabulky a může přijít o druhé místo, pokud Bayern Mnichov porazí v neděli v Berlíně Herthu.

Schalke vyhrálo díky brankám z úvodu druhého poločasu. V 48. minutě se posedmé v sezoně trefil německý reprezentant Suat Serdar, který je nejlepším střelcem týmu. O deset minut později zvýšil Michael Gregoritsch, který přišel v zimě na hostování z Augsburgu. Svěřenci trenéra Davida Wagnera se dostali na čtvrté místo před rivaly z Dortmundu.

Fotbalisté Getafe po dvou porážkách za sebou ve španělské lize zabrali a díky vítězství 3:0 na hřišti předposledního Leganés se posunuli na páté místo. Před šestým San Sebastianem i sedmou Valencií, které však odehrály o zápas méně, mají náskok dvou bodů.

Getafe v posledních dvou zápasech vyšlo bodově i střelecky naprázdno, ale dnes proti outsiderovi obě série rázně ukončilo. Už po 33 minutách vedlo díky brankám Leandra Cabrery, Allana Nyoma a Jaimeho Maty. Nepovedený zápas San Sebastianu, který na příčky znamenající záchranu ztrácí bod, v závěru ještě završily dvě bleskové žluté karty pro Rúbena Peréze.

Německá fotbalová liga - 18. kolo:

Schalke - Mönchengladbach 2:0 (48. Serdar, 58. Gregoritsch).

Španělská fotbalová liga - 20. kolo:

Leganés - Getafe 0:3 (12. Cabrera, 21. Nyom, 33. Mata).

Zdroj: ČTK
Další zprávy