Práce snů. Warner Bros nabízí mudlům práci ve skutečných Bradavicích Harryho Pottera

Magazín Magazín
20. 9. 2017 14:53
Londýnské studio Warner Bros shání mudlovské pomocníky do světa Harryho Pottera. V atrakci s názvem "The Making of Harry Potter" obsazují pozice průvodce, péče o zákazníky, prodejce či skladník. Vybraní šťastlivci se budou pohybovat v Příčné ulici či v bradavickém Velkém sále. Při vstupu do práce nebudou muset procházet nástupištěm 9 a 3/4, Bradavice se nacházejí ve studiu na okraji Londýna.
Příčná ulice ve filmových studiích Harryho Pottera.
Příčná ulice ve filmových studiích Harryho Pottera. | Foto: Shutterstock

Pokud jste fanoušci Harryho Pottera, oprašte svůj životopis. Producentská společnost Warner Bros. totiž shání do svých řad kandidáty, kteří by se rádi na celý den ponořili do světa kouzel ve Warner Bros studiu Harryho Pottera. O nabídce práce napsal server Travel and Leisure.

Šťastní mudlové, které přijmou, se v atrakci The Making of Harry Potter na okraji Londýna v Leavesdenu budou starat o příchozí návštěvníky. Noví pracovníci se ocitnou mezi pečlivě propracovanými interiéry a rekvizitami, nádhernými kostýmy a speciálními efekty používanými v celé filmové sérii.

Příčná ulice i Velký sál v Bradavicích

Mezi atrakcemi studia jsou plnohodnotná Příčná ulice, Velký sál v Bradavicích s více než devíti stovkami nádob plných bizarních objektů či kancelář profesorky Dolores Umbridgeové.

Pokud vás nabídka zaujala, musíte si pospíšit. Studio potřebuje fanoušky Harryho Pottera již tuto sobotu pro pomoc s prodejem drobných předmětů či do skladu.

Vybraní pomocníci se budou starat o návštěvníky a otestují jejich znalosti z knih o Harry Potterovi a provedou je kouzelným světem.

Ti, kteří se budou chtít přihlásit na další pozice, třeba pomocníka ve skladu nebo prodeji, musí mít platný britský řidičských průkaz.

Nemusíte ale zoufat, studia jsou běžně otevřená veřejnosti. A můžete se do nich dostat  vlakem z londýnského nádraží Euston či autobusového nádraží Watson Junction.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

"V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

Zdroj: ČTK
Další zprávy