reklama
 
 

Netflix ukázal seriálového Zaklínače. Fanouškům na něm vadí skoro všechno

31. 10. 2018 16:54
Takto bude vypadat Zaklínač v připravovaném seriálu od Netflixu | Video: Netflix |  00:22
Seriál Zaklínač podle románů polského spisovatele Andrzeje Sapkowského doprovází od počátku silná kritika od fanoušků této slavné fantasy, kterou ve světě proslavila stejnojmenná videoherní série. Té se prodaly desítky milionů kopií.

Netflix na Twitteru ukázal, jak bude vypadat seriálový Zaklínač. Toho v připravované sérii ztvární pětatřicetiletý Henry Cavill, který si v minulosti zahrál Supermana a nedávno i záporáka v akčním trháku Mission Impossible: Fallout.

Krátká scénka nepochází přímo ze seriálu, ukazuje pouze samotného Zaklínače v kostýmu. A právě uhlazený a jemný vzhled bez jediné jizvy na tváři, které jsou pro Geralta z Rivie typické, vyvolal další negativní komentáře fanoušků na sociálních sítích.

Těm také vadí, že Cavill je v ukázce oholený, a poukazují na drsný Geraltův vzhled i jeho šedý plnovous, který je typický zejména pro třetí díl videoherního Zaklínače. Řada lidí však připomíná, že knižní Geralt své vousy nenáviděl a byl oholený. Počítačové hry s Řezníkem z Blavikenu, jak se Geraltovi přezdívá, se navíc odehrávají až po skončení knih, takže seriálový Zaklínač může k jizvám teprve přijít. 

Netflix vzbudil silnou nevoli už výběrem herců, když obsadil do hlavních ženských rolí mladé, vzhledově křehké dívky, které příliš neodrážejí atmosféru Sapkowského knih, natož jejich videoherní adaptace.

Mladistvý vzhled seriálového Zaklínače i ženských hrdinek naznačuje, že se Netflix zaměří především na mladé publikum, případně na Geraltovy mladší roky. Na seriálovou adaptaci dohlíží sám autor knižní předlohy.

Video: Trailer ke hře Zaklínač 3 (není vhodné pro děti a mladistvé)

Zaklínač 3 - trailer | Video: CD Projekt Red / Cenega |  01:53

autor: Magazín | 31. 10. 2018 16:54

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama