Cyberpunk 2077: Takhle vypadá temná budoucnost lidstva podle tvůrců Zaklínače

Magazín Magazín
28. 8. 2018 17:22
Cyberpunk 2077 je připravovaná akce od polského studia, které stojí za slavnou herní sérií Zaklínač. Vývojáři představili v létě vybraným novinářům hratelné demo a v plné parádě ho teď nabídli na YouTube i zbytku světa. Téměř 50 minut dlouhá ukázka napovídá, v jaké stylizaci a atmosféře se ambiciózní hra studia CD Projekt RED ponese. Přestřelky, neony, automobilová honička ve městě, hackování, násilí i nahota ukazují, že Cyberpunk 2077 je hra primárně určená pro dospělé publikum a tomuto zaměření podřizuje vše. Ukázka, na kterou se níže můžete podívat, proto není vhodná pro děti.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 | Foto: CD Projekt RED
Cyberpunk 2077 - Ukázka ze hry | Video: Youtube.com
 

Právě se děje

před 18 minutami

Íránský ministr: Írán připravuje místo na vyslání satelitu. Podle USA se snaží ukrývat svůj balistický program

Írán připravuje místo, ze kterého vyšle satelit. Na twitteru to napsal íránský ministr pro informační a komunikační technologie Mohammad Džavád Azarí Džahromí. Informovala o tom agentura Reuters, která připomněla, že podle USA se Teherán takto snaží skrývat svůj balistický program.

Zdroj: ČTK
před 24 minutami

Katalánský premiér přišel o mandát poslance, region možná čekají nové volby

Do centra Barcelony vyšly skupiny separatistů, z nichž někteří zapalovali kontejnery. Policie několik osob zadržela. Impulsem k demonstracím bylo bouřlivé zasedání regionálního parlamentu, jehož vedení oznámilo pozastavení mandátu katalánskému premiérovi Quimu Torrovi. Premiérem tohoto španělského regionu Torra zůstává, podle místních médií ale hrozí Katalánsku předčasné regionální volby kvůli dnes vyostřenému rozkolu mezi stranami katalánské vlády.

před 1 hodinou

Hlavní vyjednavač pro brexit Barnier: Lhůta na dohodu o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií je příliš krátká

Lhůta pro vyjednání dohody o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií po brexitu je extrémně krátká. V projevu na univerzitě v severoirské metropoli Belfastu to řekl hlavní unijní vyjednavač pro brexit Michel Barnier. Británie opustí EU v pátek. Dohodu o budoucích vztazích by měli Londýn a Brusel vyjednat v následujícím přechodném období, které ovšem bude trvat jen do konce letošního roku.

Další zprávy