Job snů: Google vozí své zaměstnance do práce lodí

jaz
12. 1. 2014 0:00
Společnost Google je nadstandardními benefity proslulá. Nyní se rozhodla svým zaměstnancům zpříjemnit i cestu do práce.
Loď, kterou si pronajala společnost Google pro své zaměstnance | Video:

Jídlo zdarma, kadeřník, škola, bazén i možnost vzít si svého čtyřnohého mazlíčka do práce. Takhle vypadá pracovní prostředí zaměstnanců Googlu v kancelářském komplexu Mountain View u San Francisca.

Do nedávna jim zaměstnavatel poskytoval i autobusovou dopravu zdarma. Teď se ale rozhodl dobu strávenou na cestě do práce o něco zpříjemnit a hlavně zkrátit.

Pronajal loď s názvem The Triumphant, která je za 47 minut odveze ze San Francisca do práce. Na výběr mají hned dva ranní a dva zpáteční spoje s přepravní kapacitou až 149 osob.

Tato bezplatná služba se rozjela už na začátku týdne a Google si bere 30denní zkušební lhůtu, aby zjistil, jak jejich zaměstnancům vyhovuje.

 

Právě se děje

před 32 minutami

V Litvínově na Mostecku hoří skládka odpadu, zasahují desítky požárníků

Hořet začalo několik minut před polednem. Odpad vzplál na ploše zhruba 20 krát 20 metrů. Nejprve se přesunulo na místo devět jednotek včetně několika dobrovolných. Před 13:00 přijeli další hasiči. Kolik jich je přesně, nelze v tuto chvíli podle mluvčího hasičů specifikovat. Hasiči vyhlásili třetí, tedy druhý nejvyšší, stupeň poplachu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy