Král popu je zpět: Holografické vystoupení Michaela Jacksona

pej
20. 5. 2014 8:00
Jak dopadlo a jaké bylo posmrtné představení Michaela Jacksona?
Michael Jackson na Billboard Music Awards
Michael Jackson na Billboard Music Awards | Foto: Repro YouTube

Video – Jedním z vrcholů slavnostního předávání hudebních cen Billboard Music Awards 2014 v Las Vegas se stal holografický koncert krále popu Michaela Jacksona.

Představení, které bylo výsledkem půlročního plánování choreografie a natáčení, vzniklo i díky vývoji nových technologií. 

Michael Jackson ve zlatém saku, bílém tričku a cihlově červených kalhotách "zazpíval" Slave to the Rhythm. Součástí show, kvůli níž bylo postaveno speciální pódium, byla pětičlenná taneční skupina.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Izraelská policie zatkla palestinského ministra pro Jeruzalém

Izraelská policie v noci na pátek zatkla palestinského ministra pro jeruzalémské záležitosti za údajné porušení izraelského zákazu palestinských politických aktivit ve východní části města. Informovala o tom agentura AP.

Fádí Hadamí byl zatčen v blízkosti svého bydliště na Olivetské hoře. Jeho kancelář zveřejnila video, na němž policie se psy prohledává jeho dům. Podle kanceláře zabavili policisté na místě v přepočtu asi 70 tisíc korun. Podle agentury AP byl Hadamí takto zatčen již počtvrté.

Izrael východní Jeruzalém obsadil za války v roce 1967 a později tuto část města připojil k západní části. Celý Jeruzalém přitom považuje za své hlavní město, což však odporuje mezinárodnímu právu a předchozím dohodám s Palestinci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy