AUDIO Michael Jackson se vrací. Zpívá s Justinem Timberlakem

Poslechněte si dosud nevydaný song zesnulého krále popu Love Never Felt So Good ve dvou verzích. Na jedné se podílel i Justin Timberlake.
Poslechněte si dosud nevydaný singl Michaela Jacksona Love Never Felt So Good. | Video:

Audio - Fanoušci Michaela Jacksona si ode dneška mohou koupit jeho dosud nevydaný singl Love Never Felt So Good. Song, na němž se podílel i Justin Timberlake, bude součástí posmrtně vydaného alba Xscape, které se v prodeji objeví 12. května a bude obsahovat osm dříve nevydaných skladeb, které byly původně natočeny mezi lety 1983 a 1999.

Michael Jackson: Xscape.
Michael Jackson: Xscape. | Foto: Aktuálně.cz

Song Love Never Felt So Good zesnulý král popu napsal společně s Paulem Ankou a nahrál už v roce 1983 v době natáčení This Is It, ale hudební vydavatelství Epic Records ho vydává až nyní. Chystané album bude obsahovat osm dosud nevydaných Jacksonových songů nahraných v letech 1983 až 1999.

Singl Love Never Felt So Good, který v sobě nese klasický “disco feeling” 80. let, oživil a současným fanouškům přiblížil Justin Timberlake, který  přijal pozvání, aby skladbu upravil a natočil coby duet s Michaelem Jacksonem. K dispozici jsou tak dvě verze, které se objeví i na albu Xscape.

Poslechněte si také verzi písně s Justinem Timberlakem.
Poslechněte si také verzi písně s Justinem Timberlakem. | Video:

Hlavnímu producentem alba je proslulý zvukový mág současného popu Timbaland, který dostal za úkol dodat do nahrávek čerstvý, současný zvuk, ale zároveň ponechat unikátní podstatu a integritu Jacksonova hlasového projevu.

Michael Jackson, který je považován za jednoho z nejvlivnějších hudebníků, prodal na miliardu nahrávek. Zemřel v roce 2009 ve věku 50 let na předávkování anestetika propofol, které mu podal jeho osobní lékař. Zpěvák se v té době připravoval na sérii 50 koncertů.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Do španělského autonomního města Ceuty, jež leží na africkém kontinentě, v pondělí nelegálně vstoupilo nejméně 2700 lidí a mezi nimi stovky nezletilců

Španělské úřady uvedly, že se jedná o druhý početnější příchod migrantů za poslední měsíc. Na konci dubna do Ceuty doplavalo z Maroka přes 150 lidí. Občas se migranti, hlavně ve větších skupinách, snaží překonat pevninskou přísně hlídanou hranici. Na její zhruba osmikilometrové délce stojí také deset metrů vysoký plot. Dnešní hojnější přeplavání hranice, které začalo od ranních hodin, podle policie usnadnil také nízký příliv. Kapacity pro přijetí migrantů ve městě jsou v současnosti přeplněné, uvedla stanice RTVE.

Zdroj: ČTK
Další zprávy