AUDIO Michael Jackson se vrací. Zpívá s Justinem Timberlakem

ČTK Kultura ČTK, Kultura
Aktualizováno 2. 5. 2014 13:23
Poslechněte si dosud nevydaný song zesnulého krále popu Love Never Felt So Good ve dvou verzích. Na jedné se podílel i Justin Timberlake.
Poslechněte si dosud nevydaný singl Michaela Jacksona Love Never Felt So Good. | Video:

Audio - Fanoušci Michaela Jacksona si ode dneška mohou koupit jeho dosud nevydaný singl Love Never Felt So Good. Song, na němž se podílel i Justin Timberlake, bude součástí posmrtně vydaného alba Xscape, které se v prodeji objeví 12. května a bude obsahovat osm dříve nevydaných skladeb, které byly původně natočeny mezi lety 1983 a 1999.

Michael Jackson: Xscape.
Michael Jackson: Xscape. | Foto: Aktuálně.cz

Song Love Never Felt So Good zesnulý král popu napsal společně s Paulem Ankou a nahrál už v roce 1983 v době natáčení This Is It, ale hudební vydavatelství Epic Records ho vydává až nyní. Chystané album bude obsahovat osm dosud nevydaných Jacksonových songů nahraných v letech 1983 až 1999.

Singl Love Never Felt So Good, který v sobě nese klasický “disco feeling” 80. let, oživil a současným fanouškům přiblížil Justin Timberlake, který  přijal pozvání, aby skladbu upravil a natočil coby duet s Michaelem Jacksonem. K dispozici jsou tak dvě verze, které se objeví i na albu Xscape.

Poslechněte si také verzi písně s Justinem Timberlakem.
Poslechněte si také verzi písně s Justinem Timberlakem. | Video:

Hlavnímu producentem alba je proslulý zvukový mág současného popu Timbaland, který dostal za úkol dodat do nahrávek čerstvý, současný zvuk, ale zároveň ponechat unikátní podstatu a integritu Jacksonova hlasového projevu.

Michael Jackson, který je považován za jednoho z nejvlivnějších hudebníků, prodal na miliardu nahrávek. Zemřel v roce 2009 ve věku 50 let na předávkování anestetika propofol, které mu podal jeho osobní lékař. Zpěvák se v té době připravoval na sérii 50 koncertů.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy