FOTO Billboard Music Awards. Třpytivá oslava hudební komerce

FOTO Billboard Music Awards. Třpytivá oslava hudební komerce
Justin Timberlake získal cenu hned v sedmi kategoriích. Nemohl se dostavit osobně, tak za ně poděkoval alespoň pomocí satelitního přenosu.
"Mám opravdu ty nejlepší fanoušky na světě," řekla popová a country zpěvačka Carrie Underwood, když přebírala cenu v kategorii Milestone.
Jennifer Lopez během večera i dvakrát zazpívala.
Zároveň si převzala ocenění v kategorii Icon Award 2014.
Foto: Reuters
Reuters, pej
19. 5. 2014 13:35
Hudební ceny Billboard Music Awards znají své majitele, nejvíc ocenění získal zpěvák Justin Timberlake. Podívejte se, jak to na slavnostním večeru v Las Vegas vypadalo.

Las Vegas – Slavnostní předávání hudebních cen Billboard Music Awards 2014 v Grand Garden Arena ovládl zpěvák Justin Timberlake, který zvítězil rovnou v sedmi kategoriích.

Na rozdíl od jiných hudebních akcí, jako jsou například Grammy, jsou tato ocenění rozdělována na základě výsledku prodeje a počtu stahování. Hudební ceny vyhlašuje americký hudební magazín od roku 1989. 

Dalšími oceněnými byla například zpěvačka Lorde (Top New Artist), Katy Perry (Top Female Artist), kapela Imagine Dragons (Top Duo/Group), Justin Bieber (Top Social Artist) nebo Miley Cyrus (Top Streaming Artist).

 

Právě se děje

před 16 minutami

V Litvínově na Mostecku hoří skládka odpadu, zasahují desítky požárníků

Hořet začalo několik minut před polednem. Odpad vzplál na ploše zhruba 20 krát 20 metrů. Nejprve se přesunulo na místo devět jednotek včetně několika dobrovolných. Před 13:00 přijeli další hasiči. Kolik jich je přesně, nelze v tuto chvíli podle mluvčího hasičů specifikovat. Hasiči vyhlásili třetí, tedy druhý nejvyšší, stupeň poplachu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy