FOTO Billboard Music Awards. Třpytivá oslava hudební komerce

FOTO Billboard Music Awards. Třpytivá oslava hudební komerce
Justin Timberlake získal cenu hned v sedmi kategoriích. Nemohl se dostavit osobně, tak za ně poděkoval alespoň pomocí satelitního přenosu.
"Mám opravdu ty nejlepší fanoušky na světě," řekla popová a country zpěvačka Carrie Underwood, když přebírala cenu v kategorii Milestone.
Jennifer Lopez během večera i dvakrát zazpívala.
Zároveň si převzala ocenění v kategorii Icon Award 2014.
Foto: Reuters
Reuters, pej
19. 5. 2014 13:35
Hudební ceny Billboard Music Awards znají své majitele, nejvíc ocenění získal zpěvák Justin Timberlake. Podívejte se, jak to na slavnostním večeru v Las Vegas vypadalo.

Las Vegas – Slavnostní předávání hudebních cen Billboard Music Awards 2014 v Grand Garden Arena ovládl zpěvák Justin Timberlake, který zvítězil rovnou v sedmi kategoriích.

Na rozdíl od jiných hudebních akcí, jako jsou například Grammy, jsou tato ocenění rozdělována na základě výsledku prodeje a počtu stahování. Hudební ceny vyhlašuje americký hudební magazín od roku 1989. 

Dalšími oceněnými byla například zpěvačka Lorde (Top New Artist), Katy Perry (Top Female Artist), kapela Imagine Dragons (Top Duo/Group), Justin Bieber (Top Social Artist) nebo Miley Cyrus (Top Streaming Artist).

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy