Tom Hanks s manželkou opustili nemocnici. Zbytek karantény stráví v pronajatém domě

ČTK ČTK
17. 3. 2020 10:15
Americký herec Tom Hanks a jeho žena Rita Wilsonová opustili australskou nemocnici, v které byli od minulého týdne kvůli nákaze novým typem koronaviru. Manželský pár zůstává v karanténě, zbytek svého pobytu stráví v pronajatém domě.
Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová na premiéře filmu Atlas mraků v roce 2012
Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová na premiéře filmu Atlas mraků v roce 2012 | Foto: Reuters

Třiašedesátiletý Hanks minulý týden na Instagramu uvedl, že se on i jeho stejně stará manželka necítili dobře a následné testy potvrdily, že se oba nakazili koronavirem. Hanks v Austrálii připravoval natáčení snímku o zpěvákovi Elvisovi Presleym.

Herec a producentka Wilsonová byli jedněmi z prvních známých osobností, které oznámily, že se nakazily novým virem. Pozitivní testy na koronavirus měli od té doby například i ukrajinská herečka a modelka Olga Kurylenková, která je známá například svou rolí v bondovce Quantum Of Solace, britský herec Idris Elba, tvář z komiksového světa společnosti Marvel, nebo norský herec Kristofer Hivju z úspěšného seriálu HBO Hra o trůny.

Po celém světě se koronavirus potvrdil už u více než 180 tisíc lidí. Přes sedm tisíc lidí nemoci Covid-19, kterou způsobuje, podlehlo.

Video: Jeho video o rouškách trhá rekordy: I ty ušité doma chrání, venku má roušku mít každý

Líbí se mi myšlenka já chráním tebe, ty chráníš mě. Venku by roušku měli nosit všichni. I ty vyrobené doma jsou účinné, říká Petr Ludwig | Video: Daniela Drtinová
 

Právě se děje

Další zprávy