Tom Hanks a jeho žena se nakazili koronavirem. Cítili se unavení a bolela je těla

ČTK ČTK
12. 3. 2020 7:46
Oscarový herec Tom Hanks a jeho žena, producentka a herečka Rita Wilsonová, se nakazili novým koronavirem. Slabost dvojici přepadla při jejím nynějším pobytu v Austrálii, kde si také nechala udělat testy. Jejich výsledek byl pozitivní, informoval v noci na čtvrtek hollywoodský deník Deadline. Pár informaci potvrdil na Twitteru.
Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová na premiéře filmu Atlas mraků v roce 2012
Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová na premiéře filmu Atlas mraků v roce 2012 | Foto: Reuters

List uvedl, že Hanks a Wilsonová v Austrálii připravují natáčení filmu o Elvisi Presleym. Majitel dvou Oscarů Hanks má ve snímku australského režiséra Baze Luhrmanna ztvárnit Presleyho dlouholetého manažera Toma Parkera.

"Ahoj, lidi. Rita a já jsme tady v Austrálii. Cítili jsme se trochu unavení, jako bychom byli nachlazení, a trochu nás bolelo po těle. Rita měla nějaké zimnice, které přicházely a odcházely. Také mírné horečky," popsal pár příznaky. Dvojice se nechala otestovat na koronavirus a výsledek byl pozitivní.

"My Hanksovi budeme testováni, pozorováni a izolováni tak dlouho, jak to bude vyžadovat veřejné zdraví a bezpečnost," zdůraznil i v příspěvku na Twitteru Hanks, jemuž je stejně jako jeho manželce 63 let.

Tom Hanks patří mezi celosvětově nejoblíbenější herce. Proslavil se především charakterními rolemi ve filmech jako Philadelphia, Forrest Gump, Apollo 13 nebo Trosečník.

Lékařka, o které lhal Vojtěch: Budu první oběť. Naštvala jsem stát, teď po mně šlapou

Jsem lékařka a sem se řítí neštěstí, proto jsme testy nabídli za cenu obvyklou. A to byl asi poslední hřebík do naší rakve, říká Soňa Peková. | Video: Emma Smetana
 

Právě se děje

Další zprávy