Vinaři byli trefa do černého, říká Prima. Jedná o druhé řadě

ČTK ČTK
15. 12. 2014 16:44
Prima jedná o dalším pokračování své podzimní novinky Vinaři, poslední díl sledovalo přes milion diváků.
Vinaři.
Vinaři. | Foto: Prima TV

Praha - Televize Prima jedná o dalším pokračování své podzimní novinky Vinaři. Seriál, který v neděli odvysílal zatím poslední šestnáctý díl, sledovalo v průměru 1,14 milionu diváků starších 15 let a znamenal nejúspěšnější novinku letošního podzimu.  

Zatím poslední díl seriálu Prima odvysílala v neděli. "Vinaři byli v podzimní sezoně jedním z našich stěžejních projektů a s trochou nadsázky mohu říci, že se jednalo o trefu do černého," uvedl programový ředitel skupiny Prima Roman Mrázek. "A protože v dobré tradici se má pokračovat, mohu prozradit, že s tvůrci jednáme o pokračování seriálových Vinařů," dodal.

Vinařům se podle Primy daří i na webu. Měsíčně navštěvuje mikrostránku pořadu v průměru 156 tisíc reálných uživatelů. A k dnešnímu dni dosáhly jednotlivé epizody celkově 1,84 milionu přehrání, včetně bonusových materiálů je to přes šest milionů přehrání. V prodeji je zároveň knižní zpracování seriálu a kolekce DVD.

Letošní hlavní novinku Primy přitom poznamenal spor s konkurenční Novou, pro kterou koncept původně vznikal a jež uvedla, že zvažuje veškeré právní cesty, jak svá zákonná práva na toto dílo chránit. Prima kritiku konkurenční stanice odmítla s tím, že podklady, které má k dispozici od producenta seriálu, jí dávají za pravdu.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Dron na východě Afghánistánu zabil třicet civilistů, mířil na Islámský stát

Nejméně 30 civilistů zahynulo a 40 dalších utrpělo zranění při útoku bezpilotního letounu, který na východě Afghánistánu podnikly afghánské bezpečnostní síly s podporou americké armády. Informovala o tom ve čtvrtek agentura Reuters s odvoláním na tři afghánské vládní představitele. Cílem náletu byla podle nich skrýš členů teroristické organizace Islámský stát (IS), omylem byli ale zasaženi místní rolníci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy