SOUTĚŽ Vyhrajte vstupenky na System of a Down!

Kultura Kultura
12. 8. 2013 11:50
Nabízíme třikrát dva lístky zdarma na festival Aerodrome
Foto: Aktuálně.cz

Soutěž - Americká skupina System Of A Down ve svém původním složení včetně zpěváka Serja Tankiana vystoupí ve středu 14. srpna v Praze. Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz třikrát dva lístky na celý festival Aerodrome, jehož jsou System of a Down headlinery.

Program Aerodrome nabídne vedle System Of A Down, jejichž koncert bude mít délku odpovídající samostatnému vystoupení, také americkou punkovou legendu NOFX, metalcorovou skupinu Killswitch Engage a irsko-americké punkery Flogging Molly.

Kapela System Of A Down vznikla v roce 1994 v Los Angeles, všichni její členové jsou původem Arméni. Čtveřice debutovala v roce 1998 nahrávkou System Of A Down, jež získala platinové ocenění a se kterou kapela přijela ještě v témže roce do České republiky. Celosvětový úspěch se dostavil o tři roky později po vydání nahrávky Toxicity, která bodovala v žebříčku nejprodávanějších desek jak ve Spojených státech, tak ve většině evropských zemí.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Zeman ve středu jmenuje Dörfla předsedou Vrchního soudu v Praze

Prezident Miloš Zeman ve středu jmenuje Luboše Dörfla novým předsedou Vrchního soudu v Praze. Informaci Českého rozhlasu potvrdil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dörfl nyní vede ústecký krajský soud, v čele pražského vrchního soudu nahradí Jaroslava Bureše, kterému 2. ledna příštího roku skončí sedmileté funkční období.

Další zprávy