Tohle už bylo přes čáru, hodnotí lidé Kazmův vtípek, který měl připravit Mareše o Ferrari

Magazín Magazín
Aktualizováno 25. 4. 2018 9:45
Jako nepříliš povedený vtip hodnotí lidé na sociálních sítích poslední Kazmovu akci, jejímž terčem se stal moderátor Leoš Mareš. Fingovaná nehoda ho měla připravit o Ferrari.
Leoš Mareš
Leoš Mareš | Foto: Instagram Leoše Mareše

Moderátor Leoš Mareš uzavřel na začátku dubna s Patrikem Hezuckým neobvyklou sázku. Aby svého dlouholetého kolegu z Evropy 2 přesvědčil, že je "stále normální", slíbil, že do 25. dubna bude jezdit jen trabantem. V případě, že by ho někdo nachytal v jiném autě, měl mu Mareš přenechat svoje oblíbené Ferrari. 

Mareš se rovněž upsal k tomu, že během této doby nebude využívat služeb žádné přepravní služby a do jiného auta nesměl nastoupit ani jako spolujezdec. Kromě trabantu mohl k případnému přesunu využít pouze tramvaj, autobus nebo metro.

Desítky fotek na Instagramu nasvědčovaly, že známý moderátor sázku plní a že se skutečně se symbolem někdejšího východního Německa sžil.

Během pondělního rána se ale Mareš stal terčem léčky známého internetového baviče Kamila Bartoška, vystupujícího pod přezdívkou Kazma. Při Kazmou nafingované autonehodě totiž nastoupil do jiného auta, aby podle svých slov zachránil život. "Udělal bych to znova," svěřil se posléze na svém Instagramu.

Ke vtípku se nakonec na Instagramu přiznal i jeho strůjce. "U dopravní nehody zastaví jen jeden člověk z deseti. Jsme rádi, že se dnes Leoš Mareš stal nevědomky ambasadorem všech těch, kteří by zastavili. Stejně jako se TV Prima před rokem nevědomě stala ambasadorem všech lidí s Tourettovým syndromem," okomentoval video přímo z místa činu Kazma. 

Komentáře na sociálních sítích se však bezprostředně po zveřejnění celé věci nesly spíš v duchu, že celá akce už byla přes čáru.

Nicméně pode Patrika Hezuckého jsou podmínky sázky splněny.

 

Právě se děje

před 38 minutami

Do areálu amerického velvyslanectví v Bagdádu dopadly tři rakety

Do areálu amerického velvyslanectví v irácké metropoli Bagdádu dopadly tři rakety. Jedna z nich zasáhla jídelnu. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroj. O obětech či raněných se agentura nezmiňuje.

Podle AFP je to poprvé, co rakety zasáhly přímo americkou ambasádu nacházející se v opevněné a přísně střežené Zelené zóně, kde sídlí vláda a mnoho dalších zahraničních zastoupení.

před 45 minutami

Samková si v druhém závodu v Kanadě polepšila na páté místo

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty. Vyhrála Australanka Belle Brockhoffová, která oplatila porážku Italce Michele Moioliové.

Mezi muži zvítězil v závodě, který se jel místo plánované soutěže družstev jako náhrada za zrušený SP v německém Feldbergu, Ital Lorenzo Sommariva. Jan Kubičík vypadl v prvním kole.

Úřadující mistryně světa a obhájkyně křišťálového glóbu Samková prošla z osmifinále i čtvrtfinále suverénně z prvního místa, semifinále se jí ale nepovedlo. V malém finále si tentokrát pozici v čele pohlídala.

Vedení v průběžném pořadí udržela Moioliová před Brockhoffovou, Samková je dál třetí. Další závody SP ve snowboardcrossu jsou na programu po zrušení Feldbergu až na začátku března v Sierra Nevadě, finále ve Veysonnaz se pojede v polovině března.

Další zprávy