Tohle už bylo přes čáru, hodnotí lidé Kazmův vtípek, který měl připravit Mareše o Ferrari

Magazín Magazín
Aktualizováno 25. 4. 2018 9:45
Jako nepříliš povedený vtip hodnotí lidé na sociálních sítích poslední Kazmovu akci, jejímž terčem se stal moderátor Leoš Mareš. Fingovaná nehoda ho měla připravit o Ferrari.
Leoš Mareš
Leoš Mareš | Foto: Instagram Leoše Mareše

Moderátor Leoš Mareš uzavřel na začátku dubna s Patrikem Hezuckým neobvyklou sázku. Aby svého dlouholetého kolegu z Evropy 2 přesvědčil, že je "stále normální", slíbil, že do 25. dubna bude jezdit jen trabantem. V případě, že by ho někdo nachytal v jiném autě, měl mu Mareš přenechat svoje oblíbené Ferrari. 

Mareš se rovněž upsal k tomu, že během této doby nebude využívat služeb žádné přepravní služby a do jiného auta nesměl nastoupit ani jako spolujezdec. Kromě trabantu mohl k případnému přesunu využít pouze tramvaj, autobus nebo metro.

Desítky fotek na Instagramu nasvědčovaly, že známý moderátor sázku plní a že se skutečně se symbolem někdejšího východního Německa sžil.

Během pondělního rána se ale Mareš stal terčem léčky známého internetového baviče Kamila Bartoška, vystupujícího pod přezdívkou Kazma. Při Kazmou nafingované autonehodě totiž nastoupil do jiného auta, aby podle svých slov zachránil život. "Udělal bych to znova," svěřil se posléze na svém Instagramu.

Ke vtípku se nakonec na Instagramu přiznal i jeho strůjce. "U dopravní nehody zastaví jen jeden člověk z deseti. Jsme rádi, že se dnes Leoš Mareš stal nevědomky ambasadorem všech těch, kteří by zastavili. Stejně jako se TV Prima před rokem nevědomě stala ambasadorem všech lidí s Tourettovým syndromem," okomentoval video přímo z místa činu Kazma. 

Komentáře na sociálních sítích se však bezprostředně po zveřejnění celé věci nesly spíš v duchu, že celá akce už byla přes čáru.

Nicméně pode Patrika Hezuckého jsou podmínky sázky splněny.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Britská vláda dává poslancům tři dny na přijetí zákona o brexitu

Za tři dny plánuje britská vláda v dolní komoře parlamentu prosadit prováděcí zákon k dohodě o brexitu. V pondělí to potvrdil Jacob Rees-Mogg, který za kabinet premiéra Borise Johnsona dojednává agendu Dolní sněmovny. Poprvé prý budou o návrhu zákona poslanci hlasovat v úterý, do pátku jej mají předat horní komoře parlamentu.Přijetí zákona je nutnou podmínkou pro ratifikaci dohody o podmínkách britského odchodu z EU. Opatření musí mimo jiné vysvětlit, jak bude Británie splácet unii dojednané vyrovnání finančních závazků, nebo jak bude fungovat mechanismus pro zachování volného režimu na irské hranici.

Zdroj: ČTK
Další zprávy