Tohle už bylo přes čáru, hodnotí lidé Kazmův vtípek, který měl připravit Mareše o Ferrari

Magazín Magazín
Aktualizováno 25. 4. 2018 9:45
Jako nepříliš povedený vtip hodnotí lidé na sociálních sítích poslední Kazmovu akci, jejímž terčem se stal moderátor Leoš Mareš. Fingovaná nehoda ho měla připravit o Ferrari.
Leoš Mareš
Leoš Mareš | Foto: Instagram Leoše Mareše

Moderátor Leoš Mareš uzavřel na začátku dubna s Patrikem Hezuckým neobvyklou sázku. Aby svého dlouholetého kolegu z Evropy 2 přesvědčil, že je "stále normální", slíbil, že do 25. dubna bude jezdit jen trabantem. V případě, že by ho někdo nachytal v jiném autě, měl mu Mareš přenechat svoje oblíbené Ferrari. 

Mareš se rovněž upsal k tomu, že během této doby nebude využívat služeb žádné přepravní služby a do jiného auta nesměl nastoupit ani jako spolujezdec. Kromě trabantu mohl k případnému přesunu využít pouze tramvaj, autobus nebo metro.

Desítky fotek na Instagramu nasvědčovaly, že známý moderátor sázku plní a že se skutečně se symbolem někdejšího východního Německa sžil.

Během pondělního rána se ale Mareš stal terčem léčky známého internetového baviče Kamila Bartoška, vystupujícího pod přezdívkou Kazma. Při Kazmou nafingované autonehodě totiž nastoupil do jiného auta, aby podle svých slov zachránil život. "Udělal bych to znova," svěřil se posléze na svém Instagramu.

Ke vtípku se nakonec na Instagramu přiznal i jeho strůjce. "U dopravní nehody zastaví jen jeden člověk z deseti. Jsme rádi, že se dnes Leoš Mareš stal nevědomky ambasadorem všech těch, kteří by zastavili. Stejně jako se TV Prima před rokem nevědomě stala ambasadorem všech lidí s Tourettovým syndromem," okomentoval video přímo z místa činu Kazma. 

Komentáře na sociálních sítích se však bezprostředně po zveřejnění celé věci nesly spíš v duchu, že celá akce už byla přes čáru.

Nicméně pode Patrika Hezuckého jsou podmínky sázky splněny.

 

Právě se děje

před 24 minutami

Biker Stošek získal bronz na mistrovství světa v maratonu

Biker Martin Stošek vybojoval bronz na mistrovství světa v maratonu a v historii šampionátů je třetím českým medailistou mezi muži. V Turecku šestadvacetiletý cyklista navázal na Jaroslava Kulhavého a Kristiána Hynka, který dnes dojel při obhajobě stříbra šestý. Titul získal stejně jako loni Héctor Leonardo Páez z Kolumbie.

Stošek přijel do tureckého města Sakarya nedaleko Istanbulu s výbornou formou. Předminulý víkend vyhrál prestižní maraton na italském ostrově Elba a k favoritům patřil i dnes. Na vítězného Páeze ztratil dvě a půl minuty, souboj o stříbro prohrál po téměř čtyřech a půl hodinách v sedle o 15 sekund s Portugalcem Tiagem Ferreirou.

Závod žen ovládla Švýcarka Ramona Forchiniová, nejlepší z Češek byla jedenáctá Karla Štěpánová. Muži absolvovali 110 kilometrů, ženy 80,9.

Z předchozích českých medailistů získal Kulhavý, olympijský vítěz v cross country z Londýna, maratonské zlato v roce 2014 a předtím byl druhý, Hynek má stříbro a dva bronzy. Třetí skončila před šesti lety i Tereza Huříková.

Další zprávy