Pro školy

Učitelé se ze dne na den dostali do složité situace, kdy musí vytvářet a hledat množství materiálů pro on-line vyučování. Rádi bychom jim tuto práci alespoň trochu ulehčili, a proto otevíráme sekci pro školy, obsahující testy a kvízy ze zeměpisu, dějepisu, chemie i jazyka českého, které mohou zpestřit výuku.

Testy a kvízy, které najdete v sekci Pro školy, vznikly v uplynulých měsících a byly publikovány na stránkách Aktuálně.cz. Nemohou a samozřejmě ani nechtějí nahrazovat materiály pro školní výuku. Víme však, že učitelé mají v současné době spoustu práce s tím, jak připravit materiály pro vyučování přes internet a jak výuku udržet pestrou, aby děti bavila. V tom snad můžeme alespoň trochu pomoci. Máme zpracovánu řadu testů a  kvízů, které se dají sdílet s žáky třeba přes nyní velmi využívaný Google Classroom. 

Shromáždili jsme je tedy na jedno místo - do nově vzniklé sekce Pro školy - aby je učitelé ani žáci nemuseli složitě hledat. Pokud alespoň trochu pomohou, budeme moc rádi.

Aktuálně.cz otevírá sekci pro školy. Najdete tam zajímavé kvízy pro zpestření výuky

Aktuálně.cz otevírá sekci pro školy. Najdete tam zajímavé kvízy pro zpestření výuky

Aktuálně.cz otevírá sekci pro školy, obsahující testy a kvízy ze zeměpisu, dějepisu, chemie i jazyka českého, které mohou zpestřit on-line výuku.
Pokračovat