FOTO Slavné filmové dvojice. Jaký vztah měly ve skutečnosti?

FOTO Slavné filmové dvojice. Jaký vztah měly ve skutečnosti?
Dvojice Olivia Newton-John (Sandy Olsen) a John Travolta (Danny Zuko) se proslavila díky muzikálu Pomáda (1978). Před kamerou se sešla ještě jednou po čtyřiatřiceti letech, aby natočila společný videoklip.
Arnold Schwarzenegger (Julius) a Danny DeVito (Vincent) se poprvé setkali v komedii Dvojčata a o šest let později pak ve snímku Junior.
Mickey Rourke a Kim Basinger zahráli vášnivé scény ve snímku 9 a 1/2 týdne přesvědčivě. Samotné natáčení ale ve skutečnosti moc příjemné nebylo. Kim si neustále stěžovala, že Mickey je cítit cigaretami a alkoholem.
Během natáčení seriálu Akta X se spekulovalo o milostném poměru hlavních představitelů, Gillian Anderson (agentka Scullyová) a Davida Duchovnyho (agent Mulder). Oba herci ale vztah popírali.
Foto: Profimedia.cz
9. 2. 2014 7:30
Ve filmu a televizi spolu vytvořili sehranou dvojici. Jednoho bez druhého bychom si již nedokázali představit. Jaký vztah měli ale ve skutečnosti? Podívejte se do galerie.
 

Právě se děje

před 27 minutami

Růst ekonomiky loni zpomalil na 2,5 procenta, uvedl ČSÚ ve zpřesněném odhadu

Česká ekonomika loni meziročně vzrostla o 2,5 procenta. Ve srovnání s rokem 2018 kdy hrubý domácí produkt (HDP) stoupl o 2,8 procenta, tak její růst mírně zpomalil. Ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku ekonomika meziročně vzrostla o dvě procenta a mezičtvrtletně o 0,5 procenta. V úetrý to uvedl Český statistický úřad (ČSÚ).

Statistici tak zpřesnili své předchozí odhady z počátku března. Podle nich loňský růst ekonomiky činil 2,4 procenta a ve čtvrtém čtvrtletí HDP meziročně stoupl o 1,8 procenta a mezičtvrtletně o 0,3 procenta.

Zdroj: ČTK
před 56 minutami

Vojáci, u kterých byly prohlídky kvůli smrti Vahidulláha Chána, u Ústavního soudu neuspěli

Ústavní soud odmítl stížnosti devíti vojáků, u kterých vojenská policie loni v červenci provedla prohlídky kvůli vyšetřování smrti Afghánce Vahidulláha Chána. Stížnosti zpochybňovaly neodkladnost prohlídek i způsob jejich provedení. Někteří vojáci byli zadrženi na pracovišti, pro všechny prý prohlídky znamenaly závažnou psychickou zátěž. Soud ale podněty ve spojeném řízení odmítl, považoval je za předčasné, zjistila ČTK z usnesení.

Příslušník afghánských ozbrojených sil Chán zastřelil předloni na podzim českého psovoda Tomáše Procházku na afghánské základně Šindánd v provincii Herát. Afghánský voják byl zatčen a vzat do vazby západních sil. Vyslýchali jej Češi i Američané. Krátce poté, kdy byl vrácen afghánským jednotkám, muž zemřel. Následovalo vyšetřování na obou stranách Atlantiku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy