14 slavných i osudových rolí Philipa Seymoura Hoffmana

14 slavných i osudových rolí Philipa Seymoura Hoffmana
Hříšné noci (1997) - Snímek režiséra P. T. Andersona mapuje zákulisí filmového pornoprůmyslu v 70. letech.
Big Lebowski (1998) - V kultovní komedii bratří Coenů si kromě Hoffmana zahráli Jeff Bridges, John Goodman, Julianne Moore či Steve Buscemi.
Magnolia (1999) - Další spolupráce s režisérem a scénáristou P. T. Andersonem. Film získal v roce 2000 Zlatého medvěda na festivalu Berlinale.
25. hodina (2002) - Drama režiséra Spikea Lee realizované podle knihy Davida Benioffa stálo pouhých pět milionů dolarů. V hlavní roli exceloval Edward Norton.
Foto: Aktuálně.cz
3. 2. 2014 0:04
Americký herec Philip Seymour Hoffman zemřel ve věku 46 let. Kariéru odstartoval v seriálu Právo a pořádek v roce 1991. Vysněného Oscara získal o čtrnáct let později ...
 

Právě se děje

před 57 minutami

Nezaměstnanost v květnu vzrostla na 3,56 procenta. Podle Maláčové je to slušné číslo

Ve sněmovní debatě o vládní pomoci lidem během epidemie koronaviru to řekla ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD). V dubnu byla nezaměstnanost 3,4 procenta, analytici růst na 3,6 procenta odhadli. Oficiální údaje má Úřad práce ČR zveřejnit v pátek.

Ministryně Maláčová označila květnový výsledek ze velmi slušné číslo. Nemyslí si však, že na této úrovni zůstane. Skutečná situace se podle ní ukáže spíše až v září.

Další zprávy