Trapasy a přestupky Justina Biebera. Rebel či oběť?

Trapasy a přestupky Justina Biebera. Rebel či oběť?
Na začátku loňského roku se kanadská hvězda vydala do Evropy. Koncertní turné ale skončilo fiaskem. V Londýně sice ještě zazpíval (i když s dvouhodinovým zpožděním), ale v Portugalsku byly koncerty zrušeny úplně.
Loni v květnu se předvedl i v Dubaji. Místo toho aby byl vděčný, že se díky výjimce kvůli nízkému věku mohl podívat do místního nočního klubu, udělal zde ostudu. Nechtěli mu totiž nalít alkohol.
Loni v červnu svým autem srazil na Sunset Boulevardu přihlížejícího fotografa, který byl odvezen sanitkou do nemocnice.
Justin má s řízením zkrátka problémy. Velmi často jezdí rychle a někdy tím dokonce naštve i sousedy, kteří pak volají policii.
Foto: Instagram Justin Bieber
pej
30. 1. 2014 17:30
Rychlá jízda pod vlivem alkoholu, přechovávání drog nebo napadení řidiče limuzíny nejsou ani zdaleka jedinými prohřešky Justina Biebera. Čím vším se mladý rebel dostal do hledáčku policie?
 

Právě se děje

před 27 minutami

Trump propustil Albrightovou a další z poradního orgánu Pentagonu

Americký prezident Donald Trump pokračuje necelé dva měsíce před koncem svého mandátu v personálních změnách na ministerstvu obrany. Podle zdrojů časopisu Foreign Policy zbavil funkce několik vysoce postavených činitelů z Odboru obranné politiky (DPB), což je externí poradní orgán ministerstva. Mezi nimi byla například Madeleine Albrightová, česká rodačka, jež byla první ženou, která stála v čele americké diplomacie v letech 1997 až 2001. Zprávy o personálních změnách následně potvrdilo i ministerstvo.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Policisté zajistili na několika místech miliony korun v hotovosti patřící bývalému místopředsedovi Fotbalové asociace ČR Romanu Berbrovi.

Policisté zajistili na několika místech miliony korun v hotovosti patřící bývalému místopředsedovi Fotbalové asociace ČR Romanu Berbrovi. Uvedla to dnes Česká televize. Kriminalisté také zjistili, že Berbr ovládá společnost Lugas Corporation na Seychelských ostrovech, přes niž může řídit i své podnikání v Česku. I proto soud rozhodl, že zůstane ve vazbě.

"Kapitál této společnosti (na Seychelských ostrovech) dle rejstříku dosahuje výše 100.000 dolarů a je rozdělen do akcií, jichž je obviněný držitelem," citovala Česká televize z vazebního návrhu Vrchního státního zastupitelství v Praze.

Peníze i investiční drahé kovy objevili policisté při razii v Berbrově bankovní bezpečnostní schránce. Bankovky našli také v jeho kanceláři v budově Plzeňského fotbalového svazu, v jehož čele Berbr stál. Další hotovost zabavili podle České televize v trezoru vedeném na jeho dceru.

Do vazby fotbalového funkcionáře, který je jedním z 20 obviněných v kauze údajného ovlivňování výsledků zápasů druhé a třetí fotbalové ligy, poslal v říjnu Obvodní soud pro Prahu 6. Proti rozhodnutí Berbr podal stížnost, které minulý týden odvolací pražský městský soud nevyhověl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy