Trapasy a přestupky Justina Biebera. Rebel či oběť?

Trapasy a přestupky Justina Biebera. Rebel či oběť?
Na začátku loňského roku se kanadská hvězda vydala do Evropy. Koncertní turné ale skončilo fiaskem. V Londýně sice ještě zazpíval (i když s dvouhodinovým zpožděním), ale v Portugalsku byly koncerty zrušeny úplně.
Loni v květnu se předvedl i v Dubaji. Místo toho aby byl vděčný, že se díky výjimce kvůli nízkému věku mohl podívat do místního nočního klubu, udělal zde ostudu. Nechtěli mu totiž nalít alkohol.
Loni v červnu svým autem srazil na Sunset Boulevardu přihlížejícího fotografa, který byl odvezen sanitkou do nemocnice.
Justin má s řízením zkrátka problémy. Velmi často jezdí rychle a někdy tím dokonce naštve i sousedy, kteří pak volají policii.
Foto: Instagram Justin Bieber
pej
30. 1. 2014 17:30
Rychlá jízda pod vlivem alkoholu, přechovávání drog nebo napadení řidiče limuzíny nejsou ani zdaleka jedinými prohřešky Justina Biebera. Čím vším se mladý rebel dostal do hledáčku policie?
 

Právě se děje

před 27 minutami

Bělobrádek se nebude ucházet o uvolněný předsednický post lidovců, Výborný odstoupil z osobních důvodů

Bývalý dlouholetý předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek vyloučil kandidaturu na pozici šéfa strany. Na twitteru uvedl, že se o pozici ucházet nebude, neboť kandidaturu ohlásili místopředseda strany a šéf lidoveckého poslaneckého klubu Jan Bartošek a europoslanec Tomáš Zdechovský. Místo z rodinných důvodů opouští Marek Výborný.

"Vzhledem k tomu, že kandidaturu na předsedu KDU-ČSL ohlásili Jan Bartošek a Tomáš Zdechovský, kandidovat určitě nebudu. Konec hlášení," uvedl Bělobrádek.

Výborný rezignuje na funkci předsedy k termínu mimořádného sjezdu strany, který by se měl uskutečnit 25. ledna. Termín na dnešním jednání musí případně potvrdit celostátní konference, která je nejvyšším stranickým orgánem mezi sjezdy.

před 1 hodinou

Z nemocnice v Ostravě byl propuštěn i druhý zraněný po střelbě

Po úterní střelbě ve Fakultní nemocnici Ostrava už ve zdravotnickém zařízení nezůstává žádný pacient. I druhého zraněného muže lékaři v pátek odpoledne propustili do domácí péče. 

Dvaačtyřicetiletý střelec zabil sedm lidí. Poslední oběť, kterou muž střelil do hlavy, podlehla svým zraněním ve čtvrtek. Žena byla od útoku v kritickém stavu. Ve stejný den byl do domácího léčení propuštěn jeden ze zraněných mužů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy