Kvůli dluhům nedostali hypotéku, tak žijí v autobuse. Přestavba je stála půl milionu

Foto: Nick Crocker
Magdaléna Medková Magdaléna Medková
23. 5. 2019 6:01
Když se Katie stěhovala z New Yorku do Atlanty, ve snu by ji nenapadlo, že už za pár měsíců bude bydlet ve školním autobuse. Pak ale potkala Nicka, a když oba uvěřili, že jsou pro sebe ti praví, rozhodli se pro vlastní bydlení. Situace jim ale nepřála, Katie splácela dluhy ze studentské půjčky a Nick pracoval v obchodě. Hypotéka byla vyloučená, pak je ale okouzlil starý školní autobus. "Jde to ruku v ruce s naším životním stylem, šetříme planetu, a když chceme jet na výlet, nemusíme balit kufry," říká Katie pro Aktuálně.cz. Podívejte se, jak mladý pár žije. V galerii se dozvíte i to, jaké výhody má bydlení na malém prostoru.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 2 hodinami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy