Kvůli dluhům nedostali hypotéku, tak žijí v autobuse. Přestavba je stála půl milionu

Kvůli dluhům nedostali hypotéku, tak žijí v autobuse. Přestavba je stála půl milionu
Vysloužilý autobus pořídil mladý pár od jedné ze škol v americkém státě Tennessee. Stál 4500 dolarů. "Už nás nebavilo platit drahý nájem, řekli jsme si, že raději budeme bydlet skromně, ale ve svém," říká Katie.
Mladý pár se záhy pustil do rekonstrukce. "Byla to obrovská dřina, věnovali jsme tomu veškerý volný čas," říká Katie.
"Hodně jsme se přitom naučili, kromě elektřiny jsme si vše zařídili sami," říká Nick k fotografii, na které upravuje dřez do své nové kuchyně.
V interiéru převažuje přírodní materiál. Vedle podlahy je ze dřeva také rozkládací souprava, kuchyň i střecha.
Foto: Nick Crocker
Magdaléna Medková Magdaléna Medková
23. 5. 2019 6:01
Když se Katie stěhovala z New Yorku do Atlanty, ve snu by ji nenapadlo, že už za pár měsíců bude bydlet ve školním autobuse. Pak ale potkala Nicka, a když oba uvěřili, že jsou pro sebe ti praví, rozhodli se pro vlastní bydlení. Situace jim ale nepřála, Katie splácela dluhy ze studentské půjčky a Nick pracoval v obchodě. Hypotéka byla vyloučená, pak je ale okouzlil starý školní autobus. "Jde to ruku v ruce s naším životním stylem, šetříme planetu, a když chceme jet na výlet, nemusíme balit kufry," říká Katie pro Aktuálně.cz. Podívejte se, jak mladý pár žije. V galerii se dozvíte i to, jaké výhody má bydlení na malém prostoru.
 

Právě se děje

před 9 minutami

Pacient, kterému byl podáván Remdesivir, se uzdravuje, brzy bude odpojen od plicní ventilace

Pacient, jemuž byl podáván experimentální lék Remdesivir, je při vědomí a podle ošetřujícího lékaře ve fázi uzdravování, nyní si postupně odvyká na plicní ventilaci. "Dosud ale nevíme, zda Remdesivir byl tím zásadním, co mu pomohlo, tudíž bych se k tomu léku tolik neupínal," uvedl ošetřující lékař pacienta Martin Balík.

Zdroj: ČTK , Domácí
Další zprávy