Novinářka měla sex během reportáže ve swingers klubu. Mamka se tomu smála, tvrdí žena

Magazín Magazín
2. 6. 2021 15:51
Dánská rozhlasová novinářka pojala velmi netradičně reportáž z otevření swingers klubu poblíž Kodaně. Se zpovídaným mužem totiž měla během vysílání sex.
Redaktorka měla sex při natáčení reportáže o swingers klubech. Video není vhodné pro děti a mladistvé. | Video: Radio4

Šestadvacetiletá Louise Fischerová navštívila klub pro dospělé Swingland, který se otevřel návštěvníkům po rozvolnění opatření proti šíření covidu-19. 

Protože je nezadaná a ráda zkouší nové věci, nechala se strhnout atmosférou místa a s mužem, kterého zpovídala do reportáže, měla sex. Posluchače o to ale neochudila a vše jim zprostředkovala v rámci rozhlasové reportáže, píše web New York Post

V jednom okamžiku jsou proto v záznamu slyšet zvuky plácajících se těl, do kterých se novinářka zeptá muže, s nímž má sex, zda jí může říct, co vidí.  "Nádhernou ženu," odpoví na mikrofon.

Rozhlasový příspěvek vyvolal v Dánsku debatu, zda Fischerová nepřekročila hranici novinářské etiky. "Většina lidí to ale hodnotila pozitivně a myslí si, že to bylo odvážné," řekla novinářka. 

Za reportérku se postavilo i vedení rádia, které celou reportáž schválilo. "Je prostě super, když se reportéři snaží dělat příběhy jiným způsobem," řekla vedoucí zpravodajství Radia 4.

"Nemám přítele, to mi to rozhodně usnadnilo," dodala Louise Fischerová s tím, že i jejím rodičům přišla reportáž vtipná a zasmáli se jí.

 

Právě se děje

Další zprávy