Lovec vrabců spadl do pečiva, i tak skončil v nemocnici

Zpravodajská směna
28. 1. 2010 16:00
Pracovník odchytové služby spadl ze tří metrů
Foto: Aktuálně.cz

Vestec u Prahy - Kuriózní výjezd mají dnes za sebou záchranáři ve středních Čechách.

Po poledni ošetřovali v supermarketu ve Vestci u Prahy pracovníka odchytové služby.

Ten při lovu vrabců, kteří do prodejny vletěli, vylezl po žebříku do třímetrové výšky. V nejnevhodnější okamžik se pod ním ale žebřík rozlomil, informovala mluvčí středočeské záchranky Tereza Janečková.

Střemhlavý pád naštěstí zbrzdilo pečivo, ve kterém muž přistál.

I tak si pohmoždil páteř a zranil levou ruku. Přivolaná záchranka ho po ošetření převezla do Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze Krči.

Osud vrabců zpráva tiskové mluvčí nezmiňuje.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy