Sponzorovaná svatba. Snoubenci zjistili, jak se vzít zadarmo

jaz
26. 8. 2014 7:46
Americký pár nehodlá slevit z nároků na svatbu, a proto se snaží získat finanční prostředky poněkud netradičním způsobem.
Foto: Courtney McKenzie / Facebook

Praha – Courtney McKenzie a její snoubenec Jamil jsou dobrodruzi a milují cestování. Když tedy začátkem tohoto roku plánovali svatbu, bylo jasné, že jejich velký den bude finančně velmi náročný.

Protože ještě nikdy nebyli v Thajsku, rozhodli se vzít v Bangkoku a poté 11 dní cestovat po jihovýchodní Asii. Aby nemuseli na svůj výlet dát ani korunu, využila Courtney coby marketingový specialista svých schopností a začala shánět sponzory, kteří by jim celou svatbu zaplatili.

Courtney a Jamil plánují dobrodružnou svatbu.
Courtney a Jamil plánují dobrodružnou svatbu. | Foto: sponsorourwedding.com

Svým přispěvatelům pak na oficiálních stránkách svatby slibují místo pro jejich loga na svatebních šatech i smokingu. Stejně tak na všech tričkách, které budou mít na sobě během svatební cesty, kdy plánují potápění nebo jízdu na slonech.

"Budeme fotit celou cestu přes Thajsko, všichni naší známí i rodina uvidí, jak na fotkách nosíme loga," řekla serveru BuzzFeed McKenzie s tím, že cílit reklamu bude na více jak 40 tisíc fanoušků, kterým budou pravidelně dodávat své svatební fotografie, a to na různých sociálních sítích.

Na svatbu, která se má konat letos v prosinci, potřebují přes 30 tisíc dolarů, což je v přepočtu zhruba 600 tisíc korun. Řada menších společností už také páru svou finanční pomoc přislíbila. Courtney a Jamil slibují, že určité procento z vybrané částky poputuje také na charitu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

KLDR odpálila podle Soulu balistickou raketu krátkého doletu

KLDR odpálila do moře balistickou raketu krátkého doletu, informovala agentura AP s odvoláním na jihokorejskou vládu. Střela spadla zřejmě do vod mimo japonskou výlučnou ekonomickou zónu, uvedla agentura Kjódó. Severokorejský velvyslanec při OSN zhruba v téže době na Valném shromáždění OSN v New Yorku vyzval Spojené státy, aby upustily od "nepřátelské politiky" vůči Severní Koreji.

Vypuštění rakety nepředstavuje okamžitou hrozbu pro americký personál, území ani pro spojence USA, sdělila v reakci armáda Spojených států, která má v Jižní Koreji na 28 000 vojáků. Odpálení střely však podle ní "zdůraznilo destabilizující dopady nedovoleného" severokorejského zbrojního programu.

Testy balistických raket zakazují KLDR rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Soul nejprve informoval o blíže neurčené střele, kterou KLDR odpálila do moře východně od svých břehů. Japonsko už tehdy uvedlo, že by mohlo jít o balistickou raketu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy